İtiraf ve Dertleşme Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
1 1
Bu sigara çok overrated bir şey. Son birkaç aydır takılıyorum da alkolün %1'i kadar sarmıyor. Orta okul zamanları bir ara içip bırakmıştım aradan geçen onca yılda hiçbir şey kaybetmemişim.

Şunu anladım ki millet tamamen özentilikten başlayıp tiryaki oluyor ya da ortamcılıktan işte. Çok çok boş. Hoş buna bağımlı da olunmaz.

Buna karşın nargile çok keyifli bir şey.
Siyah paketlerden sonra hem filtreleri değiştirdiler, hem tütün kalitesini dehşet azalttılar, hem de artık makarona sıkı sarmadıkları için sigaranın yarısında kağıt çekiyorsun bildiğin.

Nargile de sık sık içilecek bir şey değil bence, ayda yılda bir denk gelirse keyif niyetine yaparsın. Şu Vozol cart curt saçmalıklarına hiç girmiyorum zaten, asıl overrated olan o bence.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Siyah paketlerden sonra hem filtreleri değiştirdiler, hem tütün kalitesini dehşet azalttılar, hem de artık makarona sıkı sarmadıkları için sigaranın yarısında kağıt çekiyorsun bildiğin.

Nargile de sık sık içilecek bir şey değil bence, ayda yılda bir denk gelirse keyif niyetine yaparsın. Şu Vozol cart curt saçmalıklarına hiç girmiyorum zaten, asıl overrated olan o bence.
Nargileyi zaten en son içeli bilmem kaç yıl oluyor. Sürekli içtiğim şeyler değil de nargile yine epey keyifli.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
1,890
Beğeni sayısı
1,445
PG Nakit
385
1
Ben buraya pek uğramam ama belirli hislerimi de dökmek istedim. 4 yıllık ilişkim sonlandı dün sabah. Aslında içime atmayı düşünüyordum, en kötü huyumdur, ama Doğan ve Ulaş dertleşmek için koştular hemen. İyi de geldi. Tabi, insan hayattaki en yakın dostuyla, yoldaşıyla ilişkisini sonlandırınca her türlü bir boşlukta oluyor. Kötü sebeplerden de değil, artık bir şeyleri paylaşamamak ve uzak mesafeler. Birbirimize çok saygı duyuyorduk, artık uzatıp birbirimizin zamanını almak ve belirsiz bir geleceğe yuvarlanmak istemedik. Çok acı oluyor bu kadar uzun bir ilişkiyi noktalamak, en yakın dostunu, sırtını yasladığın kadını hayatından çıkarmak. İnsan eninde sonunda alışır tabi orası ayrı mevzu ama şimdi de başka bir mevzu başlıyor. Cidden insan daha iyisini bulamayacağını hissediyor, bulsa da istemiyor bazen. Benim için ilişki devri tam olarak kapandı diye düşünüyorum uzun bir süre boyunca. Umarım hepiniz sevdiğiniz insanlarla birlikte geçirirsiniz ömrünüzü. Uzak mesafeler yıpratıyor.

Akashi

spin god
Konular
394
Beğeni sayısı
1,370
PG Nakit
625
1
Bugün uzun süre adım attığım ve bir şeyler hissettiğim hanımefendinin başkasıyla kalpli fotoğrafını gördüm. Gram değişen bir hissiyatım olmadı ve bu iyi mi kötü mü bilmiyorum da. Storyi geçtikten sonra WP grubuna Dragon Lee'ye operasyon çekiliyor yazacak kadar bir boşvermişlik. Artık aşk ve ilişki mevzularına tepki veremiyorum ve duygusal olarak iyice kopuğum. Bu ileride olası bir o kişiye denk gelme durumunda vereceğim reaksiyon hakkında biraz tedirgin ediyor açıkçası. O heyecanı artık yaşayabilecek miyim bilmiyorum fakat kafa olarak seviye atladığımın farkındayım. En azından bu tür konularda her türlü yıpranmaya dayanıklıyım artık. Bakalım nasip kısmet bu işler...

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
250
Son yaşadığım olaylar ile birlikte her ne kadar sert ve duygusuz gibi görünsem de bana o kötü anıları yaşatan, hayatımı sosyal ve ekonomik açıdan etkileyen o kızı fazlasıyla özlediğimi hissediyorum. Onu özlemek kötü hissettiriyor fakat onunla geçirdiğimiz zamanları, anıları düşünmek başta kalbimi bursa da iyi hissettirmiyor değil.

Click here to login using your socials account