Anime - Manga Sohbet ve Tartışma Konusu

Vicious

Kızılcıklı
Konular
32
Beğeni sayısı
132
PG Nakit
180
Bleach_Tite_Kubo_1681318581666_1681318624861_1681318624861.jpg

Anime ve Manga severler, burada sohbet ve muhabbet edebiliriz.​

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
250
Smoker amiral seviye dönmezse E.Oda'ya ana bacı küfür+Godacılara küfür+Nika'ya küfür+foreshadowing tayfaya küfür. loading....
Coby'nin seride değerinin artması ile beraber Smoker tarihin tozlu sayfalarına gömüldü. Normalde Coby için çizilen yol haritası Smoker'da işlenecekti.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Coby'nin seride değerinin artması ile beraber Smoker tarihin tozlu sayfalarına gömüldü. Normalde Coby için çizilen yol haritası Smoker'da işlenecekti.
Genel kanı bu ama ben Oda'nın Smoker'ı unuttuğunu düşünmüyorum. Kaldı ki Smoker ve Koby'nin misyonları farklı. Koby daha çok future Garp, Smoker ise denizciler içindeki düzene ve kutsallara karşı anarşist bir figür. Hem Koby hem Smoker işlenebilir. Yani Dory ve Brogy bile sağ kol+ featler gösteriyor. Crocodile'ı Lucci'yi bile unutmadı.

Beni asıl korkutan Koby değil Fujitora. Fujitora'nın misyonu birebir Smoker ile aynı.

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
250
Genel kanı bu ama ben Oda'nın Smoker'ı unuttuğunu düşünmüyorum. Kaldı ki Smoker ve Koby'nin misyonları farklı. Koby daha çok future Garp, Smoker ise denizciler içindeki düzene ve kutsallara karşı anarşist bir figür. Hem Koby hem Garp işlenebilir. Yani Dory ve Brogy bile sağ kol+ featler gösteriyor. Crocodile'ı Lucci'yi bile unutmadı.

Beni asıl korkutan Koby değil Fujitora. Fujitora'nın misyonu birebir Smoker ile aynı.
Fujitora dünya hükümetinin ve denizcilerinin yıkılması ardından yeni hükümetin askeri biriminin önemli bir parçası olacaktır.
Oda'nın Smoker'a yaptığı unutmaktan ziyade gözden çıkarmak.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Fujitora dünya hükümetinin ve denizcilerinin yıkılması ardından yeni hükümetin askeri biriminin önemli bir parçası olacaktır.
Oda'nın Smoker'a yaptığı unutmaktan ziyade gözden çıkarmak.
Hachinosu'da Taşigi'yi gösterdi. Gözden çıkarmış da olabilir, Dragon'u bile seri boyunca hiçbir hamle yaptırmayan adam. Smoker'ı harcaması sürpriz olmaz. Ama Yeni Dünya'nın başına kadar bu kadar önem verdiği bir karakteri elbet işleyecektir.

Hükümet gider de Denizciler kalır büyük ihtimal. Devrimciler bile direkt olarak Denizcileri değil, Kutsal Ejderleri hedef alıyor.

muad'dib

all eyes on me
Konular
12
Beğeni sayısı
251
PG Nakit
250
Hachinosu'da Taşigi'yi gösterdi. Gözden çıkarmış da olabilir, Dragon'u bile seri boyunca hiçbir hamle yaptırmayan adam. Smoker'ı harcaması sürpriz olmaz. Ama Yeni Dünya'nın başına kadar bu kadar önem verdiği bir karakteri elbet işleyecektir.

Hükümet gider de Denizciler kalır büyük ihtimal. Devrimciler bile direkt olarak Denizcileri değil, Kutsal Ejderleri hedef alıyor.
Şuanda denizcilerin en alt birimlerde dahil %65i falan hükümet yanlısı. Hatta hükümet işi garantiye almak için Ryokugyu'u amiral yaptı. Bana göre denizcilere sembolik bir değişiklik olacaktır hükümetin düşmesi ile.

Smoker için dediklerine son düzlüğe girmeseydik katılabilirdim fakat max 4-5 sene kalmış bir seride Smoker'ı işlemek zaman kaybı olabilir.

Click here to login using your socials account