Anime - Manga Sohbet ve Tartışma Konusu

Vicious

Kızılcıklı
Konular
32
Beğeni sayısı
132
PG Nakit
180
Favori Güreşçi
Edge
Bleach_Tite_Kubo_1681318581666_1681318624861_1681318624861.jpg

Anime ve Manga severler, burada sohbet ve muhabbet edebiliriz.​

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Fate ile JJK çok ayrı kafada seriler ama illa bir cevap arıyorsanız Fate'in animesi her alanda net çok daha iyi. Suç JJK'de değil Ufotable'de gerçi, adamlar öyle bir stüdyoki Kimetsu No Yaiba gibi vasat bir seri bile bu stüdyo sayesinde köşeyi döndü. Bu arada UBW falan çıkalı neredeyse 10 sene olacak Fate hala sektördeki yeni nesil serilerin %99'undan falan daha iyi gözüküyor hali hazırda, adamlar halktan vergi kaçırıp animasyona yatırıyor çok güçlüler yapacak bir şey yok lol.

Yalan yok adamlar beni FGO oyununa başlattı, fena bağımlı olabilirim. Yardım edin...

İşin komik kısmı attığın sahneye en iyi 2 Rhio Arias bile demem o kadar iyi animasyonları var:D

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
158
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Yalan yok adamlar beni FGO oyununa başlattı, fena bağımlı olabilirim. Yardım edin...

İşin komik kısmı attığın sahneye en iyi 2 Rhio Arias bile demem o kadar iyi animasyonları var:D
UBW Ufotable'nin elinden çıkan en eski Fate rotası üstüne birde Heaven's Feel'ın 3 partlı bir film serisine dönüştürülmesinden bütçesini çok daha hoyrat bir şekilde harcayabilme avantajı olduğundan 24 bölümlük UBW'den çok daha iyi görünmesi normal. Saber'ın rotasına remake bekliyordum ben ama Genshin Impact bataklığına saplandı Ufotable 3-4 yıl bir aksiyon beklemeyin derim.

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
UBW Ufotable'nin elinden çıkan en eski Fate rotası üstüne birde Heaven's Feel'ın 3 partlı bir film serisine dönüştürülmesinden bütçesini çok daha hoyrat bir şekilde harcayabilme avantajı olduğundan 24 bölümlük UBW'den çok daha iyi görünmesi normal. Saber'ın rotasına remake bekliyordum ben ama Genshin Impact bataklığına saplandı Ufotable 3-4 yıl bir aksiyon beklemeyin derim.

Şimdi son bi fragman gördüm ki onda Saber rotası remastered epey gelecek gibi durdu.

Bu arada Grand Order animesi nasıl? Oyunun kanserliğini biliyorum da Mezopotamya'da Gilgamesh, Ishtar vs... görünce epey ilgimi çekmişti.

Cyber

PG.com Kullanıcısı
Konular
4
Beğeni sayısı
158
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
Şimdi son bi fragman gördüm ki onda Saber rotası remastered epey gelecek gibi durdu.

Bu arada Grand Order animesi nasıl? Oyunun kanserliğini biliyorum da Mezopotamya'da Gilgamesh, Ishtar vs... görünce epey ilgimi çekmişti.
Fate serisinin çıkış noktası temelde Visual Novel biliyorsun ona remake geliyor. Ona remake geldiği içinde anime konusunda uzun zaman bir beklenti içerisinde olmamak lazım zaten.

Grand Order fan-service bir spin-off serisi herhangi bir cannonluğu bulunmuyor orijinal seriyle yapan stüdyoda Ufotable değil çok sevdiğin bir evren ise zevkine izlenir ama bir şey kaçırıcağınızı söyleyemem.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,254
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
rel176.jpg

Korkumdan bi' kere bile seni aramadıysam