Kurtlar Vadisi (1-97) Genel Sohbet Konusu

Bogi

Jön Türks
Konular
16
Beğeni sayısı
282
PG Nakit
0
Pusu'da İskender v Polat rekabeti inanılmaz bir dönem propagandası ama kendisini bence izletiyor. Tabii üzerine herhalde 1 saat tartışırız ama bence Pusu'nun girişi çok okey devam etmek için. Sonrasında sıvıyo tabi.

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
KVP 195'e kadar hala çok iyi bu arada. Memati'nin ölümünden sonraki sezon özellikle, KV dahil en iyi sezon bile olabilir.
Memati'nin Çakır'ın kızıyla evlenmesi bile o sezonu çöp etmeye yeter be reis. Saçmalığa gel demiştim

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
@WrestleWizard Kızma ama yine bu illete başlayacağız galiba fena canım çekiyor. @Beast Incarnate reis bu YouTube neden ha bire KV atıp duruyor ya sigara gibi bırakamıyorum bir de eşimle de papaz oluyoruz o Polatçı ben Çakırcı ne yapacak bilmiyorum yeminle ama bugün Bismillah deyip başlıyoruz yeniden.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
@WrestleWizard Kızma ama yine bu illete başlayacağız galiba fena canım çekiyor. @Beast Incarnate reis bu YouTube neden ha bire KV atıp duruyor ya sigara gibi bırakamıyorum bir de eşimle de papaz oluyoruz o Polatçı ben Çakırcı ne yapacak bilmiyorum yeminle ama bugün Bismillah deyip başlıyoruz yeniden.
Arada rekabet olmasa sarmazdı bu arada beraber izlemek, iyidir böyle tatlı atışmalar.

Behiç'i suya gömme vakti geldi reisim @Beast Incarnate
ALLAHIN BELASIIIIIIIII @satriale

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: