Kurtlar Vadisi (1-97) Genel Sohbet Konusu

Black Widow

WrestleWizard
Konular
781
Beğeni sayısı
757
PG Nakit
850
Bu konu olmazsa olmazdı ya elim kaşınıyor yine muhteşem ya! Yalnız Ereni kim koyduysa onun ben sülalesine şırdan ısmarlayayım ya!

images

Haluk

PG.com Kullanıcısı
Konular
3
Beğeni sayısı
3
PG Nakit
0
polat alemdar gerçektede çok tehlıkelı bır adam dıkkat edın şaşmaz aılesı buyuk bır organızasyon kurtlar vadısındede bır çok olayı onceden bılmıştır orneğin: pan
demı . suriye savaşı , amerıkan savaşı bunların hepsını bılmıştır şaşmaz aılesı

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
1 1

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
21
Beğeni sayısı
554
PG Nakit
40
Öbür konuya erişemiyordum yeni konu açılması iyi olmuş. Bu aralar tekrar izliyorum(çocukken TV'de izliyordum en son) ağır keko motifleri var ama gerçekten özel ve epik iş. Kült gerçekten.

Favori karakterim Seyfo dayı. En etkilendiğim karakter Laz Ziya. Oy Asiye her çaldığında öyle bir moda sokuyor ki...

Eren Eylül gerçekten inanılmaz gıcık ediyor. Hani tam düzeldi adam oldu diyorsun yine başlıyor... Elif daha ne yapsın sana aga. Laf dinlemedin mapuslara düştün hala akıllanmıyorsun.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,426
PG Nakit
3,015
1 1
@Beast Incarnate Yahu Laz Ziya ilk başlarda barondan sonra en güçlü karakter iken 80'e geldiğimizde güllü Erhan bile ondan daha güçlü hale geliyor. Bu nasıl saçmalık arkadaş ya!
Mafyanın ne demek olduğunu tam olarak bu tespitten okuyabilirsin işte… Dizinin amaçlarından, ana fikirlerinden birisi de bu.

Click here to login using your socials account