PG.net Sohbet Konusu

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,745
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Bu yine hafif hali 8 yıllık arkadaşlık bitirmişliği var izin almadan parti düzenlediler diye o da böyle birisi. Kendisi Bugün girmeyeceği için ben cevap veriyorum yanlış anlaşılmasın yani.
Ben yengeyi çok sevmiştim ve bana böyle davranması beni kırdı açıkçası abi.

Bero

﷽﷽﷽
Konular
1,629
Beğeni sayısı
1,425
PG Nakit
3,750
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
Konular
143
Beğeni sayısı
1,476
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Evet gocunurum kardeşim isim ver o zaman çünkü telefonumuz bir tane mallığım yüzünden eşimin telefonu öldü yenisi 60 bin TL alması biraz sürecek o yüzden iki hatlı bir telefon kullanıp aynı telefondan giriyoruz sırayla ve bunu @Beast Incarnate ile en başta paylaştım ki sorun çıkmasın diye. Benlik durum yoksa özür dilerim ama keşke isim verseydin ofsayta düşmezdik.
Reis sen de Las Vegas'a balayına gidiyorsun, eşine bir telefon almıyorsun yaaaaa. Olmaz.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
815
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Seçim gecesi bu kahrolası cehape düzeninden kurtulmak için salavat zinciri başlatacağız Allahümme salli alâ Seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve barik ve sellim.
Böyle imanı yüksek olan adamların hastasıyız dedeeeeeee.

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,826
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Seçim gecesi bu kahrolası cehape düzeninden kurtulmak için salavat zinciri başlatacağız Allahümme salli alâ Seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve barik ve sellim.

Hamza Dağ'ı önce İzmir BŞB yapacağız sonra da Reis'ten sonra CB inşallah. İzmir aşığı birisi yönetsin ülkeyi. 🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: