PG.net Sohbet Konusu

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
815
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
@Black Widow ve @WrestleWizard acilen bu foruma geri dönmeli.
O iş artık zor çok kırıldı bizim ki. Bu tür şeylere tahammülü yok daha önce de sürpriz doğumgünü partisi yapmak isteyen arkadaşlarını silmişti. Sürprizleri bile sevmeyen bir kişiliği var. Hatta beni bile forumdan ayrılmaya zorluyor.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
O iş artık zor çok kırıldı bizim ki. Bu tür şeylere tahammülü yok daha önce de sürpriz doğumgünü partisi yapmak isteyen arkadaşlarını silmişti. Sürprizleri bile sevmeyen bir kişiliği var. Hatta beni bile forumdan ayrılmaya zorluyor.
Kim kırdı? Ne oldu?

Gloom

Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
@ReQuem iyi niyetli de olsa bizdrnnizin almadan en iyi çift anket konusu açtı dün. Bende problem yok ancak eşim bu tür şeylere çok takıyor bu yüzden artık girmek dahi istemiyor foruma durum bu.
Aga forumda başka çift yok ki? Otomatik kazanırsınız işte.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
815
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Aga forumda başka çift yok ki? Otomatik kazanırsınız işte.
Usta sorunu anlatamadım sanırım biz istemiyorduk açıldı kalksın dedik onu da yapmadılar eşim bu tür şeylere tahammülü yoktur ya maalesef. Sürpriz doğumgünü partisi bile istemiyor beni adam yerine koyun diyor onun fikrini almadan direk konusu açılmış ona kızdı.

Gloom

Konular
2,080
Beğeni sayısı
1,599
PG Nakit
385
1
Usta sorunu anlatamadım sanırım biz istemiyorduk açıldı kalksın dedik onu da yapmadılar eşim bu tür şeylere tahammülü yoktur ya maalesef. Sürpriz doğumgünü partisi bile istemiyor beni adam yerine koyun diyor onun fikrini almadan direk konusu açılmış ona kızdı.
Tüh tanışamadık.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: