PG.net Sohbet Konusu

WrestleWizard

Black Widow
Konular
2
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Triple H

WrestleWizard

Black Widow
Konular
2
Beğeni sayısı
38
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Triple H
@Black Widow @WrestleWizard hadi gelin daha iyisini yazın bakalım. Benim aşkım döktürmüş. 🥰
Gerçekten edebiyatı veya şiiri yarış haline getireceğimizi mi sanıyorsunuz? Biz bunu aşkla sevgiyle ve sevdiğimiz için yazıyoruz kimseden iyi olduğumuzu iddia etmedik kimseden iyi değiliz kimse de bizden iyi değil. Biz sevdiğimiz şeyi yapıyoruz şiiri de beğendim tebrikler ama lütfen bu işi yarışa çevirmeyin biz kendi halinde takılan çiftiz rahatsız etmeyin.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
815
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,805
Beğeni sayısı
1,565
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
@Beast Incarnate ile görüş reisten izin aldık ta açtık o hesap eşimin zar zor ikna ettim zaten sizin gibiler yüzünden yine gidecek beğenmiyorsan engelle iki hesabı geç böyle laf atmayın
Sen niye gocundun ki birader karının ayrı senin ayrı hesabın yok mu? Sanki karım diye fake hesap açtın. Senlik bir problemimiz yok.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,745
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Gerçekten edebiyatı veya şiiri yarış haline getireceğimizi mi sanıyorsunuz? Biz bunu aşkla sevgiyle ve sevdiğimiz için yazıyoruz kimseden iyi olduğumuzu iddia etmedik kimseden iyi değiliz kimse de bizden iyi değil. Biz sevdiğimiz şeyi yapıyoruz şiiri de beğendim tebrikler ama lütfen bu işi yarışa çevirmeyin biz kendi halinde takılan çiftiz rahatsız etmeyin.
Yenge hanım biz sizinle tatlı bir rekabet atmak istemiştik yoksa siz evlisiniz. Lütfen yapmayın böyle şeyler.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
815
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Sen niye gocundun ki birader karının ayrı senin ayrı hesabın yok mu? Sanki karım diye fake hesap açtın. Senlik bir problemimiz yok.
Evet gocunurum kardeşim isim ver o zaman çünkü telefonumuz bir tane mallığım yüzünden eşimin telefonu öldü yenisi 60 bin TL alması biraz sürecek o yüzden iki hatlı bir telefon kullanıp aynı telefondan giriyoruz sırayla ve bunu @Beast Incarnate ile en başta paylaştım ki sorun çıkmasın diye. Benlik durum yoksa özür dilerim ama keşke isim verseydin ofsayta düşmezdik.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
815
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Yenge hanım biz sizinle tatlı bir rekabet atmak istemiştik yoksa siz evlisiniz. Lütfen yapmayın böyle şeyler.
Abim öz abim sorun bildirmeden açman izin isteseydi net verirdi bu arada. İkimiz de seni seviyoruz sıkıntı yok.

ReQuem

Kralkaya
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,745
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Adınız Berat idi sanırım eşimden biliyorum sizi. Öncelikle bizden izinsiz böyle bir şey olmasın lütfen çok hassasım bu konuda.

@Black Widow Bir daha olursa seni de alır giderim buradan bilmiş ol 10 yıl oldu daha huyumu öğrenemedin mi ya!
Adım Berat idi evet. Tamam bundan sonra sorarım ayrıca tatlı bir hareket yapmıştık orada bu kadar büyütmeye gerek yok.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
815
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Adım Berat idi evet. Tamam bundan sonra sorarım ayrıca tatlı bir hareket yapmıştık orada bu kadar büyütmeye gerek yok.
Bu yine hafif hali 8 yıllık arkadaşlık bitirmişliği var izin almadan parti düzenlediler diye o da böyle birisi. Kendisi Bugün girmeyeceği için ben cevap veriyorum yanlış anlaşılmasın yani.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: