PG.net Sohbet Konusu

Black Widow

ultrAslan
Konular
789
Beğeni sayısı
825
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Bu mesaj kolpa mı bilmiyorum ama umarım gerçektir. Kolpa değilse de benim travmalarımı hortlatmaktan başka bir işe yaramamış gibi gözüküyor. Birincisi biri kalp krizi geçirdiğinde ameliyata değil, direkt yoğun bakıma alırlar. Sadece durumu çok çok kötüyse başka bir odada müdahale edip hayatını kaybetmesini engelleyip öyle yoğun bakıma çıkarırlar. İkincisi bu kalp krizinin ne olduğu belli değil ki 1 hafta yokum lafını neye göre hesapladın bilmiyorum. Üçüncüsü hastanede nasıl promo yazıp forumdaki tüm konulara mesaj yazdın bilmiyorum. Dördüncüsü bu kadın 19 gibi kalp krizi geçirdiyse sizin nasıl akşamın 10'unda haberiniz oluyor? Birincisi kalp krizi direkt müdahale gereken bir şey, benim babam evde zaten neredeyse ölmüştü ve ambulans evimize yakın olduğu için anlık olarak kurtarıldı. Hadi diyelim komşular falan fırladı ambulans haber verdi, ambulans da yakın diyelim 8-10 dakikada geldi. (Çok uzun bir süre.) Ambulans geldikten sonra müdahale yapıp hayata geri döndürüldü, apartman sakinleri tarafından sedyeye de el atıldı ve ambulansa geri getirildi. Arada 3 saat olduğu için birde apartman sakinleri de sizi tanımadığından haber veremedi, en kötü ambulansın size haber vermesi zaten gerekiyor. Kalp krizindeki 3. saatte haberin zaten hemen hemen herkese gitmesi lazım. Herkesten kastım siz değil eş dost akrabaya bile durumun ulaşması lazım. Neyse ben yine de böyle bir konuda yalan söylemeyeceğini düşünerekten geçmiş olsun diyorum.
Keşke kolpa olsa da ablamız evinde üç çocuğuyla mutlu mesut geçinse. Eşim mahvoldu biz de bittik. Keşke olmasaydı be @Tolgamer Allah sizin ömrünüzü uzatsın kardeşim. Yalan değil bize ne söylediyse onu yazdık biz bir saat sonra geldik hastaneye çünkü. İnanmanızı değil duanızı istemiştim sende duanı vermişsin sağ ol Varol.💗

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
339
Beğeni sayısı
609
PG Nakit
1,050
Telefon (Samsung A34) aldım jak girişi olmadığını eve gelince farkettim. Bir de bütçemi artırmadan önce baktığım daha ucuz telefonda (Samsung A24) bile vardı.. Şimdi iade edip daha ucuzunu mu alsam yoksa çirkin bir dönüştürücü ile mi kullansam emin olamadım.

Re7o

Capeless Crusader
Konular
377
Beğeni sayısı
352
PG Nakit
695
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Telefon (Samsung A34) aldım jak girişi olmadığını eve gelince farkettim. Bir de bütçemi artırmadan önce baktığım daha ucuz telefonda (Samsung A24) bile vardı.. Şimdi iade edip daha ucuzunu mu alsam yoksa çirkin bir dönüştürücü ile mi kullansam emin olamadım.
Aynı telefonu aldım üstüne bir de mecburiyetten Galaxy Buds 2 aldım ama şimdi de arabada müzik dinleyemiyorum. Üç gün sonra bozulmayacak Bluetooth zımbırtısı arıyorum kaç gündür.

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
339
Beğeni sayısı
609
PG Nakit
1,050
Benim arabada jack girişi var ama telefonda yok o yüzden telefonu arabaya bağlayamıyorum. Dönüştürücüler de çok dandik çıktı hep, verim alamadım.
Valla ben de dönüştürücüler dandik çıkar, temassızlık yapar falan diye tam emin olamadım. Kullandığım bir kablolu kulaklık var çok da memnun olduğum onu da değiştirmek de istemiyorum. Yarın iade edip yerine A24 alsam iyi olacak gibi duruyor.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: