PG.net Sohbet Konusu

Black Widow

ultrAslan
Konular
790
Beğeni sayısı
829
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Bence uzaklaşma kim ne derse desin, çünkü o senin eşin sen ilgilenmeyeceksin de kim ilgilenecek?
Beşinci denemem kendisi de iletti rica etti beni böyle görme lütfen diye o yüzden zaten o demese kimse ayıramazdı.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,384
Beğeni sayısı
4,117
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
- Kız benle Demirtaş savunduğum için ayrıldı.

- Can Atalay'ın vekilliği düşürüldü.

Şu hafta içinde yaşanan 2 olay haftanın b.k gibi olmasına yetti benim için. Siyasetle ilgilenmeyi bırakmak lazım.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,747
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
- Kız benle Demirtaş savunduğum için ayrıldı.

- Can Atalay'ın vekilliği düşürüldü.

Şu hafta içinde yaşanan 2 olay haftanın b.k gibi olmasına yetti benim için. Siyasetle ilgilenmeyi bırakmak lazım.
Kıza helal olsun.

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
647
Beğeni sayısı
787
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Beyler eşimin ablası saat 19 gibi kalp krizi geçirip merdivenlerden düşmüş. Durumu ağır hemen ameliyata aldılar. Durumu kritikmiş benden gıcık kapan arkadaşlar dahil herkesten dualarını bekliyoruz. Bir hafta foruma girmeyeceğim kendinize iyi bakın.
@Beast Incarnate Reis ablamız çıkmış ameliyattan durumu belirsiz yoğun bakıma aldılar. Aşırı uykum geldi eşimle eve geçiyoruz zorla ikna ettik sabaha gelişme olursa bilgi veririm iyi geceler.
Bu mesaj kolpa mı bilmiyorum ama umarım gerçektir. Kolpa değilse de benim travmalarımı hortlatmaktan başka bir işe yaramamış gibi gözüküyor. Birincisi biri kalp krizi geçirdiğinde ameliyata değil, direkt yoğun bakıma alırlar. Sadece durumu çok çok kötüyse başka bir odada müdahale edip hayatını kaybetmesini engelleyip öyle yoğun bakıma çıkarırlar. İkincisi bu kalp krizinin ne olduğu belli değil ki 1 hafta yokum lafını neye göre hesapladın bilmiyorum. Üçüncüsü hastanede nasıl promo yazıp forumdaki tüm konulara mesaj yazdın bilmiyorum. Dördüncüsü bu kadın 19 gibi kalp krizi geçirdiyse sizin nasıl akşamın 10'unda haberiniz oluyor? Birincisi kalp krizi direkt müdahale gereken bir şey, benim babam evde zaten neredeyse ölmüştü ve ambulans evimize yakın olduğu için anlık olarak kurtarıldı. Hadi diyelim komşular falan fırladı ambulans haber verdi, ambulans da yakın diyelim 8-10 dakikada geldi. (Çok uzun bir süre.) Ambulans geldikten sonra müdahale yapıp hayata geri döndürüldü, apartman sakinleri tarafından sedyeye de el atıldı ve ambulansa geri getirildi. Arada 3 saat olduğu için birde apartman sakinleri de sizi tanımadığından haber veremedi, en kötü ambulansın size haber vermesi zaten gerekiyor. Kalp krizindeki 3. saatte haberin zaten hemen hemen herkese gitmesi lazım. Herkesten kastım siz değil eş dost akrabaya bile durumun ulaşması lazım. Neyse ben yine de böyle bir konuda yalan söylemeyeceğini düşünerekten geçmiş olsun diyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: