PG.net Sohbet Konusu

Black Widow

ultrAslan
Konular
790
Beğeni sayısı
829
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Beyler eşimin ablası saat 19 gibi kalp krizi geçirip merdivenlerden düşmüş. Durumu ağır hemen ameliyata aldılar. Durumu kritikmiş benden gıcık kapan arkadaşlar dahil herkesten dualarını bekliyoruz. Bir hafta foruma girmeyeceğim kendinize iyi bakın.

Black Widow

ultrAslan
Konular
790
Beğeni sayısı
829
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Beyler eşimin ablası saat 19 gibi kalp krizi geçirip merdivenlerden düşmüş. Durumu ağır hemen ameliyata aldılar. Durumu kritikmiş benden gıcık kapan arkadaşlar dahil herkesten dualarını bekliyoruz. Bir hafta foruma girmeyeceğim kendinize iyi bakın.
@Beast Incarnate Usta eşim harbiden kötü ya şu geceyi atlatsaydık be! 😢😥😭

Black Widow

ultrAslan
Konular
790
Beğeni sayısı
829
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Reis çok geçmiş olsun haberdar et mutlaka.
Valla eşime söylemedik ama durum hiç açıcı değil reis. Mutlu haber çıkmayacak gibi işin kötü yanı eşimle ablası ikiz gibiler yani nerdeyse hiç ayrılmıyorlardı evlenene kadar. Zaten eşimde sürekli ayrılıp bayılıyor korkmaya başladık ya. Ederim sonucu yazar etiketlerim seni.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,384
Beğeni sayısı
4,117
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Valla eşime söylemedik ama durum hiç açıcı değil reis. Mutlu haber çıkmayacak gibi işin kötü yanı eşimle ablası ikiz gibiler yani nerdeyse hiç ayrılmıyorlardı evlenene kadar. Zaten eşimde sürekli ayrılıp bayılıyor korkmaya başladık ya. Ederim sonucu yazar etiketlerim seni.
Can çıkmadıkça ümidi kesmemek lazım, kötüyü çağırma hiçbir zaman.

Black Widow

ultrAslan
Konular
790
Beğeni sayısı
829
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Can çıkmadıkça ümidi kesmemek lazım, kötüyü çağırma hiçbir zaman.
Çağırıyorum da eşim çok korkutuyor onu hiç böyle görmedim reis ondçun yanında olayım diyorum uzaklaştırıyorlar daha kötü oluyor diye ben de dışarı çıkıp foruma giriyorum anlık kafa dağıtmak için. :(

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,384
Beğeni sayısı
4,117
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Çağırıyorum da eşim çok korkutuyor onu hiç böyle görmedim reis ondçun yanında olayım diyorum uzaklaştırıyorlar daha kötü oluyor diye ben de dışarı çıkıp foruma giriyorum anlık kafa dağıtmak için. :(
Bence uzaklaşma kim ne derse desin, çünkü o senin eşin sen ilgilenmeyeceksin de kim ilgilenecek?

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
523
Beğeni sayısı
1,099
PG Nakit
1,795
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley