PG.net Sohbet Konusu

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
825
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
“İşkence”lik bir durum yok, özellik üyeler tarafından çoğunlukla beğenildiği için kullanımda kalmaya devam edecek. Bu özellik ile forumda gezinmek istemeyenler içinse o temaları tamamen kapatabilecek bir sistem eklentisi ayarlamaya çalışırız, onu ayarlayana kadar şimdilik mobil için de iyi bir alternatif olan ve genellikle bu tip özelliklerin bulunmadığı, mümkün mertebe sadeliği amaçladığımız PG Lite temasını kullanabilirsin. Pire için yorgan yakmanın manası yok. “Elite Pro alacaktım da şimdi almayacağım” lafıyla 300-400 TL için üyelerin şu an için kullanmaktan keyif almayı düşündüğü bir yeniliği kaldırmayı aklımızın ucundan bile geçirmeyiz onu da belirteyim, eğer varmaya çalıştığın şey buysa tabii.
Abi benim ışıkla ilgili hastalığım var başka sözüm yok. İyi forumlar

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,369
Beğeni sayısı
4,112
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Abi benim ışıkla ilgili hastalığım var başka sözüm yok. İyi forumlar
İyi de ben bunu bilemem ya da öngöremem ki, şu an söyledin ve öğrenmiş oldum. Mete ile konuştuk zaten az önce bu özelliği kapatmak için bir alternatif getirdi, konuya da atmış zaten. Oradan kapatabilirsin bu özelliği artık. Hastalığın için geçmiş olsun, ama bazı şeyleri dile getirirken üslup çok önemlidir.

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
825
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
İyi de ben bunu bilemem ya da öngöremem ki, şu an söyledin ve öğrenmiş oldum. Mete ile konuştuk zaten az önce bu özelliği kapatmak için bir alternatif getirdi, konuya da atmış zaten. Oradan kapatabilirsin bu özelliği artık. Hastalığın için geçmiş olsun, ama bazı şeyleri dile getirirken üslup çok önemlidir.
Sizie bir şey demedim olay da güzel zaten. Makerz'a ilettim iki dakikada halletti zaten kimseyi kızdırmak istememiştim. 😢

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,369
Beğeni sayısı
4,112
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Sizie bir şey demedim olay da güzel zaten. Makerz'a ilettim iki dakikada halletti zaten kimseyi kızdırmak istememiştim. 😢
Kızmalık bir durum yok. Biz burada birbirimize olsa olsa kırılırız, o da dostane ortamdan kaynaklıdır. Sadece ben hem o konunun altında hem de burada yeni özellikle ilgili şikayetini belirtirken dışarıdan bakınca pek de hoş gözükmeyen bir üslup gördüm, o yüzden devreye girip bir şeyler söylemek istedim. Buradaki herkesin optimum düzeyde çıkarını düşünerek hareket etmeye çalışıyoruz her zaman, yeter ki karşı taraftan da aynı güzel yaklaşımı alabilelim.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: