PG.net Sohbet Konusu

Black Widow

ultrAslan
Konular
788
Beğeni sayısı
825
PG Nakit
850
RPG Karakteri
Yok
Favori Güreşçi
Jade Cargill
Bu yeni özellik tarayıcıda çok hoj duruyor valla. Ama mobil için aynı şeyi söyleyemeyeceğim.
Forumu bırakma kararı bile alabilirim ya cidden çıldırttı. Biz niye bu işkenceye mağdur olmak zorundayız anlamadım. Elit Pro alacaktım ayın birini bekliyordum ama almayacağım artık. Tamam yapılsın da site mobildeyken hem çok yoruyor hem de kasıyor.

jaques

clk
Konular
39
Beğeni sayısı
1,163
PG Nakit
220
RPG Karakteri
CM Punk
Forumu bırakma kararı bile alabilirim ya cidden çıldırttı. Biz niye bu işkenceye mağdur olmak zorundayız anlamadım. Elit Pro alacaktım ayın birini bekliyordum ama almayacağım artık. Tamam yapılsın da site mobildeyken hem çok yoruyor hem de kasıyor.
PG Lite kullan, en rahatı.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,097
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Telefonu değiş kanka. Ben de kasmıyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,369
Beğeni sayısı
4,112
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
“İşkence”lik bir durum yok, özellik üyeler tarafından çoğunlukla beğenildiği için kullanımda kalmaya devam edecek. Bu özellik ile forumda gezinmek istemeyenler içinse o temaları tamamen kapatabilecek bir sistem eklentisi ayarlamaya çalışırız, onu ayarlayana kadar şimdilik mobil için de iyi bir alternatif olan ve genellikle bu tip özelliklerin bulunmadığı, mümkün mertebe sadeliği amaçladığımız PG Lite temasını kullanabilirsin. Pire için yorgan yakmanın manası yok. “Elite Pro alacaktım da şimdi almayacağım” lafıyla 300-400 TL için üyelerin şu an için kullanmaktan keyif almayı düşündüğü bir yeniliği kaldırmayı aklımızın ucundan bile geçirmeyiz onu da belirteyim, eğer varmaya çalıştığın şey buysa tabii.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: