PG.net Sohbet Konusu

Pink Floyd

biggest icon in wrestling
Konular
7
Beğeni sayısı
118
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
The Rock
Gidişini gördüğün adamın dönüşünü görmek çok acayip oluyormuş hakikaten. 2017'de Jeff Hardy döndüğünde de aynısını hissetmiştim. Jeff Hardy'nin dönüşü çocukluğuma bugünkü CM Punk'ın dönüşü de ergenliğime ateş etti resmen. 3 Mart 2014'te Paul Heyman tarafından canlı bir şekilde trollendiğimi hala net hatırlıyorum. 10 sene olmuş neredeyse. Zaman gerçekten hızlı geçiyor.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
669
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Gidişini gördüğün adamın dönüşünü görmek çok acayip oluyormuş hakikaten. 2017'de Jeff Hardy döndüğünde de aynısını hissetmiştim. Jeff Hardy'nin dönüşü çocukluğuma bugünkü CM Punk'ın dönüşü de ergenliğime ateş etti resmen. 3 Mart 2014'te Paul Heyman tarafından canlı bir şekilde trollendiğimi hala net hatırlıyorum. 10 sene olmuş neredeyse. Zaman gerçekten hızlı geçiyor.
Tam o olarak bu sebepten hypelandık biz de. Punk'ı çok tutan biri değilim ama büyük nostalji oldu. 10-12 sene öncesine, şov kaçırmadığım günler aklıma geldi.

Johnkorey

QuietQuitting
Konular
553
Beğeni sayısı
1,333
PG Nakit
1,445
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Eksiği yok fazlası var.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: