Kafes Dövüşü İçin Kurultayı Bastım, Sosa Gelmedi!

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
149
Beğeni sayısı
2,042
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Jacob
Bizde biat olmaz zaten; olsa olsa birilerinin karşısında durmak olur. O da 13 senelik genel baskanlarinj %2 oy yüzünden yerden yere vuran birileridir.
13 senedir kazanamayan adam genel başkan olmamalıdır. İnkar et istediğin kadar, KK istese botunun altını yalayacak kadar küçüldünüz. Atatürk’ün partisini alay konusu yaptınız.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
642
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Oğlum 2007 doğumlu(kimi iddialara göre 2009) doğumlu çocuktan çok şey bekliyorsunuz. Daha büyüyecek fikirleri olgunlaşacak. Bu tam fanatikiğin doruk yaptığı yaşlar. Ha elbette KK'ya da fanatik olmazsın şu saatten sonra ama ne yapalım.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Oğlum 2007 doğumlu(kimi iddialara göre 2009) doğumlu çocuktan çok şey bekliyorsunuz. Daha büyüyecek fikirleri olgunlaşacak. Bu tam fanatikiğin doruk yaptığı yaşlar. Ha elbette KK'ya da fanatik olmazsın şu saatten sonra ama ne yapalım.
Kılıçdaroğlu'nu sadece 07'li ben mi savunuyorum? Kılıçdaroğlu doğruydu halk yanlıştı argumaniyla dalga geçtiğiniz 50 60 yaşındaki adamlar veya Kılıçdaroğlu'nu gönüllü olarak savunan başkaları da mı olgun değil? Ben değişim ekibinin sosyal medyadaki algısıyla alevileri ve kurtleri parti dışına itme düşüncesini gördüğüm için Kılıçdaroğlu'nun yanındayım.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
795
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Alevi olduğu için mi destekliyorsun?
Alevi düşmanlarına karşı bizden olanı desteklemek boynumuzun borcudur. Dersim Çetesi diyerek genel başkan olacak adami ben desteklemem. Politikaları da benim görüşüme kısmen uyuyor Kılıçdaroğlu'nun.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: