Kafes Dövüşü İçin Kurultayı Bastım, Sosa Gelmedi!

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
639
PG Nakit
140
Favori Güreşçi
The Undertaker
Kılıçdaroğlu'nu sadece 07'li ben mi savunuyorum? Kılıçdaroğlu doğruydu halk yanlıştı argumaniyla dalga geçtiğiniz 50 60 yaşındaki adamlar veya Kılıçdaroğlu'nu gönüllü olarak savunan başkaları da mı olgun değil? Ben değişim ekibinin sosyal medyadaki algısıyla alevileri ve kurtleri parti dışına itme düşüncesini gördüğüm için Kılıçdaroğlu'nun yanındayım.
Bir yere varabilecek miyiz bilmiyoruz ama anlatmayı deneyeyim.

Bu adam halkta karşılığı yokken, tüm muhalefet aday olma diye bağırırken gitti aday oldu seçimi zora soktu. Halkın yarısı bu adama öcü gibi bakıyor. Buna rağmen gitti aday oldu belki kaybetmemize neden oldu. Şimdi de sırtımdan bıçakladılar edebiyatı yapıyor. KK iyidir kötüdür mevzusuna girmeden sana şunu söyleyeyim; bu adamın halkta bir karşılığı kalmadı artık. Buna rağmen, başarısız olmasına rağmen istifa etmiyor. Dünyanın en iyi insanı bile olsa şu son hareketlerinden, hala istifa etmemesinden dolayı beş para etmez bir insandır, kaderimizle oynamaktadır.

Ben kendisine oy verdim ve şu an pişmanım. Ha geçmişe gitsek yine aynı durumda olsak yine vermek zorunda kalırdım ama bu kendisini sevdiğimden değil başka çaremiz olmamasından.

Kılıçdaroğlu miadı dolmuş bir siyasetçi, artık sunabileceği hiçbir şey kalmadı. Buna rağmen o koltuğu işgal ediyor. Bak benim ailem de alevi kökenli, ben agnostiğim. KEndisine alevi olmasndan dolayı da bir kinim yok yani. Az biraz düşünen; Türkiye'nin durumuna fokus atabilen biri bu adamın şu an bu ülkeye yaptığı kötülüğü görebiilir.

Son düzenleme:

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,247
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Alevi düşmanlarına karşı bizden olanı desteklemek boynumuzun borcudur. Dersim Çetesi diyerek genel başkan olacak adami ben desteklemem. Politikaları da benim görüşüme kısmen uyuyor Kılıçdaroğlu'nun.
Şimdi senin yaptığınla Tayyip Erdoğan İslam'ı savunuyor, ümmeti koruyor diye AKP'yi destekleyen iç anadolulu yaşlı dayının reaksiyonu arasında bir fark var mı? Sen Alevi olduğun için kendini Alevi olarak lanse eden (ki ben Aleviyim demesi Alevi olduğu anlamına gelmez bunu tüm siyasetçilerden ve rantçılardan biliyoruz) ilk seçeneğe gözün kapalı oy veriyorsun. Tüm kusurlarını görmeden. Sırf biraz sana benziyor diye. Bu bencillik değil de nedir? Bunun yıllardır berbat bir şekilde yönetilmesine rağmen hala müslüman olduğu için reise oy veren dayının basit akıl yürütmesinden ne farkı var? Bu hiçbir zaman çözüm getirmez. Şu sıfatlara artık güvenmeyin be kardeşim. Yok Müslüman, yok Alevi, yok Kürt... Aynen hepsi halkın adamı, halkın içinden gelen adamlar ve tek dertleri sizin giderek berbatlaşan hayatlarınızı kurtarmak.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
794
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Bir yere varabilecek miyiz bilmiyoruz ama anlatmayı deneyeyim.

Bu adam halkta karşılığı yokken, tüm muhalefet aday olma diye bağırırken gitti aday oldu seçimi zora soktu. Halkın yarısı bu adama öcü gibi bakıyor. Buna rağmen gitti aday oldu belki kaybetmemize neden oldu. Şimdi de sırtımdan bıçakladılar edebiyatı yapıyor. KK iyidir kötüdür mevzusuna girmeden sana şunu söyleyeyim; bu adamın halkta bir karşılığı kalmadı artık. Buna rağmen, başarısız olmasına rağmen istifa etmiyor. Dünyanın en iyi insanı bile olsa şu son hareketlerinden, hala istifa etmemesinden dolayı beş para etmez bir insandır, kaderimizle oynamaktadır.

Ben kendisine oy verdim ve şu an pişmanım. Ha yine aynı durumda olsak yine vermek zorunda kalırdım ama bu kendisini sevdiğimden değil başka çaremiz olmamasından.

Kılıçdaroğlu miadı dolmuş bir siyasetçi, artık sunabileceği hiçbir şey kalmadı. Buna rağmen o koltuğu işgal ediyor. Bak benim ailem de alevi kökenli, ben agnostiğim. KEndisine alevi olmasndan dolayı da bir kinim yok yani. Az biraz düşünen; Türkiye'nin durumuna fokus atabilen biri bu adamın şu an bu ülkeye yaptığı kötülüğü görebiilir.
Turkiye'nin bu durumunun baş sebepleri masadan kalkan IYIP ve iktidara dolaylı yoldan destek veren HDP'dir. İstifa etse yerine gelecek adam Özgür Özel, sen bütün devlet gücünü eline almış ve 21 senedir iktidar olan adamı Özgür Ozel'le mi yeneceksin? Ben genel başkan değişimi olacaksa da İmamoğlu ile olsun taraftarıyım, o da Kılıçdaroğlu'nu sırtından vurmasına rağmen. Kılıçdaroğlu daha aday olmayacağını kendisi de diyor ve adamın derdi kendisinden sonra gelecek genel başkana; belediyeleri almış bir CHP bırakmak. Özgür Özel 4 ayda kendini halka tanıtacakta oy alacakta ohooo.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
794
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Şimdi senin yaptığınla Tayyip Erdoğan İslam'ı savunuyor, ümmeti koruyor diye AKP'yi destekleyen iç anadolulu yaşlı dayının reaksiyonu arasında bir fark var mı? Sen Alevi olduğun için kendini Alevi olarak lanse eden (ki ben Aleviyim demesi Alevi olduğu anlamına gelmez bunu tüm siyasetçilerden ve rantçılardan biliyoruz) ilk seçeneğe gözün kapalı oy veriyorsun. Tüm kusurlarını görmeden. Sırf biraz sana benziyor diye. Bu bencillik değil de nedir? Bunun yıllardır berbat bir şekilde yönetilmesine rağmen hala müslüman olduğu için reise oy veren dayının basit akıl yürütmesinden ne farkı var? Bu hiçbir zaman çözüm getirmez. Şu sıfatlara artık güvenmeyin be kardeşim. Yok Müslüman, yok Alevi, yok Kürt... Aynen hepsi halkın adamı, halkın içinden gelen adamlar ve tek dertleri sizin giderek berbatlaşan hayatlarınızı kurtarmak.
Ben Kılıçdaroğlu'nun Alevi nefretinden dolayı kusurlu gösterildiğini düşünüyorum zaten. Kılıçdaroğlu bu seçimi tek başına mı kaybetti de sadece o istifa rtsin?

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,247
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Ben Kılıçdaroğlu'nun Alevi nefretinden dolayı kusurlu gösterildiğini düşünüyorum zaten. Kılıçdaroğlu bu seçimi tek başına mı kaybetti de sadece o istifa rtsin?
Tamam senin hassas noktanı anlamış olduk. Fakat dünya Alevilerin etrafında dönmüyor kardeşim dönmüyor. Hele hele 2023 dünyasında yeni nesil dinden bu kadar kopmuşken kimse Alevileri umursamıyor. İnan bana. Allah'tan çok Tayyip'e inanan aşırı radikal Sünni bir kesim hariç kimse umursamıyor. Şu sıfat yüklenici propagandalara gelmeyin. Seni seviyorum diyen her kıza inanacak mısın? O zaman şimdiden geçmiş olsun sana.

Styles Clash

Sword of the Morning
Konular
89
Beğeni sayısı
1,425
PG Nakit
420
Favori Güreşçi
AJ Styles
Alevi düşmanlarına karşı bizden olanı desteklemek boynumuzun borcudur. Dersim Çetesi diyerek genel başkan olacak adami ben desteklemem. Politikaları da benim görüşüme kısmen uyuyor Kılıçdaroğlu'nun.

Madımak Katliamı'nda hayatını kaybeden aydınlar bugün Kemal'in Temel Karamollaoğlu ile ittifak kurduğunu partine 10 vekil hediye ettiğini görseydi kahrolurlardı.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,247
PG Nakit
965
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Madımak Katliamı'nda hayatını kaybeden aydınlar bugün Kemal'in Temel Karamollaoğlu ile ittifak kurduğunu partine 10 vekil hediye ettiğini görseydi kahrolurlardı.
E devletten baktım benim soy ağacım Hz. Adem'e kadar dayanıyor. Bana oy verin.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
365
Beğeni sayısı
794
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Tamam senin hassas noktanı anlamış olduk. Fakat dünya Alevilerin etrafında dönmüyor kardeşim dönmüyor. Hele hele 2023 dünyasında yeni nesil dinden bu kadar kopmuşken kimse Alevileri umursamıyor. İnan bana. Allah'tan çok Tayyip'e inanan aşırı radikal Sünni bir kesim hariç kimse umursamıyor. Şu sıfat yüklenici propagandalara gelmeyin. Seni seviyorum diyen her kıza inanacak mısın? O zaman şimdiden geçmiş olsun sana.
Aleviler çoğu yerde dislaniyor hala daha evet ama bu ülkenin geleceğini de Aleviler düşünüyor(Kemal Kılıçdaroğlu - Selahattin Demirtas) mesela. Muhalif kanadın %48'inin %35'i bu 2 alevi adamdan geliyor. Ve Kılıçdaroğlu'na aday olma derlerken ki argümanlar şunlardi; "Adam Alevi kardeşim oy alamaz." Ne yani Alevi diye aday olmasın mı hiç kimse? Bu düzeni yıkacak kişi de bir Alevi olabilirdi, ancak oldurtmadılar.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: