Kafes Dövüşü İçin Kurultayı Bastım, Sosa Gelmedi!

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Madımak Katliamı'nda hayatını kaybeden aydınlar bugün Kemal'in Temel Karamollaoğlu ile ittifak kurduğunu partine 10 vekil hediye ettiğini görseydi kahrolurlardı.
Madımak Katliamı'na normal bir kaza diyen Erdoğan'a karşı verdiğini görseler rahat yatarlardı eminim.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Hz Ali: Bir gün benim fikirlerim Kılıçdaroğluyla ters düşerse Kılıçdaroğlunu seçin.
Erdogan'ın halife olduğuna inananların oyu ile ülke 21 senedir yönetiliyor. Bu düzeni yıkmak isteyen kişiler Alevi diye mi karalayacagiz saddce

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,645
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Aleviler çoğu yerde dislaniyor hala daha evet ama bu ülkenin geleceğini de Aleviler düşünüyor(Kemal Kılıçdaroğlu - Selahattin Demirtas) mesela. Muhalif kanadın %48'inin %35'i bu 2 alevi adamdan geliyor. Ve Kılıçdaroğlu'na aday olma derlerken ki argümanlar şunlardi; "Adam Alevi kardeşim oy alamaz." Ne yani Alevi diye aday olmasın mı hiç kimse? Bu düzeni yıkacak kişi de bir Alevi olabilirdi, ancak oldurtmadılar.
Yav kardeşim sen sinir testi misin? Berbat bir fikir yürütme şeklin var. Neden sonuç ilişkisi kuramıyorsun. Kimsenin umrunda değil diyorum radikal dinciler dışında. Ben aileden chpliyim. KK'yı değerlendirirken alevi oluşunu umursamıyorum. Alevi veya satanist bana ne anasını satayım? İsterse şeytana tapsın kardeşim. ÇIKSIN MEYDANDA ALEISTER BLACK PROMOSU KESSİN ALLAH ALLAH. SELAHATTİN DEMİRTAŞ DİYOR ÇIK GİT DAĞA O ZAMAN A

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Yav kardeşim sen sinir testi misin? Berbat bir fikir yürütme şeklin var. Neden sonuç ilişkisi kuramıyorsun. Kimsenin umrunda değil diyorum radikal dinciler dışında. Ben aileden chpliyim. KK'yı değerlendirirken alevi oluşunu umursamıyorum. Alevi veya satanist bana ne anasını satayım? İsterse şeytana tapsın kardeşim. ÇIKSIN MEYDANDA ALEISTER BLACK PROMOSU KESSİN ALLAH ALLAH. SELAHATTİN DEMİRTAŞ DİYOR ÇIK GİT DAĞA O ZAMAN A
Ben de diyorum ki o radikal dinci kesim Alevi Kemal'e oy vermez diyerek Kılıçdaroğlu aday olmasın algısı yapanlar da alevi karşıtı propagandaya bir hizmet sağladı.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: