Overrated Bulduğunuz Sanatçılar?

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Abov kimler kimler yazilmis. Sezen, Tarkan falan denmis. @ReQuem zaten once Beatles, sonra Lana diyerek fena tetikledi beni. Bir koseye yigilmadan once kendi dusuncelerimi yazip konuyu terk edeyim.

Mor ve Otesi. Yillarca cok severek dinledim ancak Turkiye'deki goruldukleri seviyenin yakinindan bile gecmiyorlar. Dunya Yalan Soyluyor albumunun gitar tonlari les otesi. Maalesef politik duruslarinin da etkisiyle ulkemizde abartiliyorlar.

Vega. Vasat bile degil.

Murder King. Metalcilerin yokluktan abarttigi bir grup.

Yabanci olarak da Arctic Monkeys ve Arcade Fire diyeyim. Hatta bunlarin uzerine Patti Smith diyeyim. Son olarak da Carly Rae Jepsen.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Abov kimler kimler yazilmis. Sezen, Tarkan falan denmis. @ReQuem zaten once Beatles, sonra Lana diyerek fena tetikledi beni. Bir koseye yigilmadan once kendi dusuncelerimi yazip konuyu terk edeyim.

Mor ve Otesi. Yillarca cok severek dinledim ancak Turkiye'deki goruldukleri seviyenin yakinindan bile gecmiyorlar. Dunya Yalan Soyluyor albumunun gitar tonlari les otesi. Maalesef politik duruslarinin da etkisiyle ulkemizde abartiliyorlar.

Vega. Vasat bile degil.

Murder King. Metalcilerin yokluktan abarttigi bir grup.

Yabanci olarak da Arctic Monkeys ve Arcade Fire diyeyim. Hatta bunlarin uzerine Patti Smith diyeyim. Son olarak da Carly Rae Jepsen.
Ohoooo tek uyuşmadığımız konu Beatles diyecektim ki Lana balonu fırladı...

Aynı şekilde Beatles. Bir grup daha var ama onu verip burada milleti üstüme çekesim yok.
Aga söylesene ya az kaos çıksın sana yüklenelim.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: