Overrated Bulduğunuz Sanatçılar?

Netuno

Lightswitch
Konular
211
Beğeni sayısı
1,774
PG Nakit
780
RPG Karakteri
"The Last World Beater" Will Ospreay & Don Callis
Favori Güreşçi
Hana Kimura

Bunu senden beklemezdim dost...

Kanka müziğin her türlüsüne okeyim de, çok bayıyor beni arabesk. Anlattığı da bir kadın sevmiş kadın gitmiş falan oluyor genelde. 70'lerin köpeğiyim, eskiyi severim ama bunlar da aşırı abartı geliyor.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Taylor Swift denen lüzumsuz, kurnaz, sinsi tilkiyi sevmiyoruz kardeşim yalan mı söyleyeyim. Bir de arabesk pop karışımı uyduruk şeyler yapan samicenk'e de karşıyız. Adam gibi arabesk yapmayacaksan kurcalama kardeşim.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Ayrıca sesi de çok güçlü değil. Sesiyle ön plana çıkan bir isim değil evet ama bir Zerrin Özer gücü beklerdim. Neyse yine de minik serçeden razıyız.
Bak katılıyorum buna. "Köz" şarkısında sesi sözlere çok iyi gitmiş mesela bence en büyük artısı kadının bu. O acıklı sözlere mis gibi gidiyor sesi. Zerrin Özer'i sen övdüysen yakında dalacağız o zaman ya..

Karı 5 dakikada söz bulup peçeteye yazıyor sanatçılara dağıtıyor valla bazen patlak şarkıları oluyor tabi de çok fazla iyi şarkısı var göz ardı ederiz.
Bazı sözleri çok iyi olabiliyor bazıları ??? bırakıyor beni. Bi anda BE OĞLUM falan diye girince gülesim tutuyor.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Bak katılıyorum buna. "Köz" şarkısında sesi sözlere çok iyi gitmiş mesela bence en büyük artısı kadının bu. O acıklı sözlere mis gibi gidiyor sesi. Zerrin Özer'i sen övdüysen yakında dalacağız o zaman ya..

Bazı sözleri çok iyi olabiliyor bazıları ??? bırakıyor beni. Bi anda BE OĞLUM falan diye girince gülesim tutuyor.
Cuppa'yı Tarkan'a tuvalette yazıp vermediyse bir şey bilmiyorum. Tarkan'a o şarkıyı verdiğini bile hatırlamıyordur mesela. 1000 tane şarkı yazarsan bazıları da patlak oluyor ama çoğu şarkısına deli vurgunuz ya.

Sling Blade

#uncensored
Konular
261
Beğeni sayısı
179
PG Nakit
125
RPG Karakteri
Pat McAfee
Favori Güreşçi
Adam Page
Güçlü seslerden oluşan vokalistlere her daim ihtiyaç duymuştur Sezen Aksu. Yıldız Tilbe, Sertap Erener, Aşkın Nur Yengi vs. Tabi bu isimlerin de önünü açan isimdir.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Kanka müziğin her türlüsüne okeyim de, çok bayıyor beni arabesk. Anlattığı da bir kadın sevmiş kadın gitmiş falan oluyor genelde. 70'lerin köpeğiyim, eskiyi severim ama bunlar da aşırı abartı geliyor.
Sen bi tık daha Zeki Müren falan dinliyorsundur kesin. O vibe'ı aldım dosto.

Taylor Swift denen lüzumsuz, kurnaz, sinsi tilkiyi sevmiyoruz kardeşim yalan mı söyleyeyim. Bir de arabesk pop karışımı uyduruk şeyler yapan samicenk'e de karşıyız. Adam gibi arabesk yapmayacaksan kurcalama kardeşim.
Taylor Swift'e + olarak Lana Del Rey balonunu eklerim. Ayrıca Semicenk ağır üzdü aga ya... Herkes gibisin dinlerken denk geldim bi de buna.

Güçlü seslerden oluşan vokalistlere her daim ihtiyaç duymuştur Sezen Aksu. Yıldız Tilbe, Sertap Erener, Aşkın Nur Yengi vs. Tabi bu isimlerin de önünü açan isimdir.
Yıldız Tilbe'nin Sezen Aksu'dan daha iyi olması peki?

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,806
Beğeni sayısı
1,576
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Sen bi tık daha Zeki Müren falan dinliyorsundur kesin. O vibe'ı aldım dosto.

Taylor Swift'e + olarak Lana Del Rey balonunu eklerim. Ayrıca Semicenk ağır üzdü aga ya... Herkes gibisin dinlerken denk geldim bi de buna.

Yıldız Tilbe'nin Sezen Aksu'dan daha iyi olması peki?
Lana Del Rey'in bazı şarkıları dinliyoruz da Taylor'a tahammülümüz kalmadı. İlk kez zevkler ayrıldı gibi baba semicenk yüzünden bir kere adında hayır yok bunların.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Lana Del Rey'in bazı şarkıları dinliyoruz da Taylor'a tahammülümüz kalmadı. İlk kez zevkler ayrıldı gibi baba semicenk yüzünden bir kere adında hayır yok bunların.
Baba ben bile tahammül edemezdim baya sinir olurdum ama babam yüzünden maruz kalınca sarmaya başladı. Unutmak öyle kolay mı sandın? falan güzel şarkılar ya bence.

Zeki Müren çok iyi bir sanatçı bu arada kesinlikle ama ben daha da hareketli dinliyorum.

Bak bunlar candır işte. Gurmesin yine.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: