Overrated Bulduğunuz Sanatçılar?

ajkoy2j

bana kitap al
Konular
2
Beğeni sayısı
137
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ohoooo tek uyuşmadığımız konu Beatles diyecektim ki Lana balonu fırladı...

Aga söylesene ya az kaos çıksın sana yüklenelim.

Hoca erken donem isleri bence de tirt da Norman F*cking Rockwell 2010'larin en iyi albumlerinden biri. Sirf o album icin saygim var Lana Hanim'a.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Hoca erken donem isleri bence de tirt da Norman F*cking Rockwell 2010'larin en iyi albumlerinden biri. Sirf o album icin saygim var Lana Hanim'a.
Ben daha Lana'yı tanımadan etmeden pp çeken elemanlar yüzünden ağır soğudum hoca ama sen dinliyorsan sana saygım sonsuz.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,101
Beğeni sayısı
1,652
PG Nakit
400
1
Ohoooo tek uyuşmadığımız konu Beatles diyecektim ki Lana balonu fırladı...

Aga söylesene ya az kaos çıksın sana yüklenelim.
Ehhhhh şöyle ki BENCE kendi janrasında dönem açan dönem kapayan bir grup olmasına rağmen, janrasının da BENCE hafiften kıytırık olmasından dolayı METALLICA biraz abartı bi’ grup. Thrash metal kafamı şişiriyor kardeşim, ergenken az Megadeth dinlemedik, severiz de. Öbür o abartı olanı da severim ama anlatıldığı kadar bayılmadım hiçbir zaman.

ReQuem

#uncensored
Konular
1,705
Beğeni sayısı
1,751
PG Nakit
1,850
Favori Güreşçi
Jon Moxley
1 1
Ehhhhh şöyle ki BENCE kendi janrasında dönem açan dönem kapayan bir grup olmasına rağmen, janrasının da BENCE hafiften kıytırık olmasından dolayı METALLICA biraz abartı bi’ grup. Thrash metal kafamı şişiriyor kardeşim, ergenken az Megadeth dinlemedik, severiz de. Öbür o abartı olanı da severim ama anlatıldığı kadar bayılmadım hiçbir zaman.
Lütfen bir daha konuşmayalım.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: