RPG PAYBACK #13 Puan ve Değerlendirmeleriniz?

PAYBACK #13 Puan ve Değerlendirmeleriniz?

• 5

Oy: 10 90.9%
  • 4

Oy: 1 9.1%
  • 3

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 1

• Kullanılan toplam oy
    11
Konular
56
Beğeni sayısı
1,158
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Keyifli bir şovdu ya, yeni ekipleri görmek falan keyifliydi. Yine de her şeyden önce haftada 2 şov çıkmasından dolayı 5 veriyorum.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Dağın yamaçlarına, yaslan be Halil İbrahim. RPG'ye eskisi kadar vakit ayıramayacak olmanın verdiği üzüntüyle Goldberg'e ve RPG'ye ara vermek zorundaydım. Karakterimin aktif olamadığım için boşa çıkarılmasına gönlüm el vermezdi ve oyuna ara vereceğimi belirttim, bir veda senaryosu bekliyordum ama bu kadar güzelini asla beklemiyordum. Oynadığım süre içinde karakterime verilen emeği ve önemi hep hissettim, bugün de fazlasıyla hissettim. Ekibe her şey için kocaman teşekkürler. Oyuncu dostlara da teşekkürler. Onlara geçmiş olsun diyorum çünkü bundan sonra Goldberg dönecek mi korkusuyla oynamaya devam edecekler.

Puanım da tabiki 5.

keka

🍓
Konular
35
Beğeni sayısı
889
PG Nakit
225
Dağın yamaçlarına, yaslan be Halil İbrahim. RPG'ye eskisi kadar vakit ayıramayacak olmanın verdiği üzüntüyle Goldberg'e ve RPG'ye ara vermek zorundaydım. Karakterimin aktif olamadığım için boşa çıkarılmasına gönlüm el vermezdi ve oyuna ara vereceğimi belirttim, bir veda senaryosu bekliyordum ama bu kadar güzelini asla beklemiyordum. Oynadığım süre içinde karakterime verilen emeği ve önemi hep hissettim, bugün de fazlasıyla hissettim. Ekibe her şey için kocaman teşekkürler. Oyuncu dostlara da teşekkürler. Onlara geçmiş olsun diyorum çünkü bundan sonra Goldberg dönecek mi korkusuyla oynamaya devam edecekler.

Puanım da tabiki 5.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
33
Beğeni sayısı
1,179
PG Nakit
130
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Olum yürek dayanmaz lan. Hiç beklemiyordum böyle bir şey olacağını. Bunu normal şov statüsüne koyamam o yüzden puanım hak ettiği gibi 5.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: