Şampiyonlar Ligi A Grubu 3. Maç | Galatasaray - Bayern Münih

Kim Kazanır?

• Galatasaray

Oy: 1 14.3%
  • Bayern Münih

Oy: 6 85.7%
  • Berabere

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    7

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,738
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
images

📅24 Ekim 2023, Salı
🕗19.45
🏟️RAMS Park
🧭Davide Massa
📺EXXEN (Ücretsiz Yayın)

PG Nakit Ödüllü Skor Tahmin Yarışması | GS-BAY

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,738
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Apokerim'i sola Kaan'ı stopere çekecek iddiaları doğrudur umarım.
Orta sahanın kalabalık olması gerektiğini düşündüğüm için stopere Nelsson’u koyup Kaan’ı da son zamanlardaki gibi Torruş ile çift pivotta kullanması gerektiğini düşünüyorum. Ama bu şekilde de kabulüm, Anhelinyo’yu 11 dışı bırakacak her türlü alternatifte var oğlu varız.

Son düzenleme:

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
47
Beğeni sayısı
644
PG Nakit
250
Orta sahanın kalabalık olması gerektiğini düşündüğüm için stopere Nelsson’u koyup Kaan’ı da son zamanlardaki gibi Torruş ile çift pivotta kullanması gerektiğini düşünüyorum. Ama bu şekilde de kabulüm, Anhelinyo’yu 11 dışı bırakacak her türlü alternatifte var oğlu varız.

Apo'nun solda oynadığı maçlar ya alt ligdeyken ya da ztk maçları. Nelsson zarını atmaktansa Apoya güvenirim daha iyi. Devre arası gönderilme ihtimali de varken Sanchez-Kaan tandemi en iyi seçenek. Kopenhag maçından sonra Nelsson kadar Muslera da eleştirilir diye beklerken bırak eleştirilmeyi Nelsson'un geri 11'e istenmesini garip buluyorum ben. Üstelik Gs taraftarı da çok duygusal bakmaz bu işlere. Kaan ve Sanchez de beklenen ve yer yer beklentinin üstü performanslar gösteriyorken inada gerek yok. ŞL'de hiç yok özellikle.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,430
Beğeni sayısı
3,738
PG Nakit
3,035
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Apo'nun solda oynadığı maçlar ya alt ligdeyken ya da ztk maçları. Nelsson zarını atmaktansa Apoya güvenirim daha iyi. Devre arası gönderilme ihtimali de varken Sanchez-Kaan tandemi en iyi seçenek. Kopenhag maçından sonra Nelsson kadar Muslera da eleştirilir diye beklerken bırak eleştirilmeyi Nelsson'un geri 11'e istenmesini garip buluyorum ben. Üstelik Gs taraftarı da çok duygusal bakmaz bu işlere. Kaan ve Sanchez de beklenen ve yer yer beklentinin üstü performanslar gösteriyorken inada gerek yok. ŞL'de hiç yok özellikle.
Nelsson’un biletini ben son açıklamalarından sonra kestim zaten. Ama işe taktik tahtadan bakarsak orta sahada özellikle defansif bakımdan da kalabalık olmamız gerektiği için Kaan-Torreira tandemi istiyorum ben. Ha bunu Old Trafford’da yaptık ve güzel de işledi ama Münih’in işleyen bu planı çözmüş olma ihtimali de var o ayrı konu. Ki Apo’nun sol bek oynamasına gizli üçlü düşüncesinden dolayı da ben bayağı fitim. Orta sahayı kalabalıklaştırmak gerekirse Apo-Sanchez-Boey sabit kalır, Kaan bir kademe daha öne geçer gibi bir build-up fikri hiç de fena gelmedi gözüme şu an.

Kara

-
Konular
147
Beğeni sayısı
1,215
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Galatasaray'ı iyi tanıyan biri olarak iki skor tahminim var. 4-1 veya 5-1 gibi ezici bir mağlubiyete çok yüksek ihtimal veriyorum. O ezici mağlubiyet gelmezse penaltı ve enteresan gollerle 2-1 gibi saçma bir galibiyette alabilir. Böylede saçma bir takımdır Cimbomsaray.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: