RPG Karakter Merkezi

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Bende hevesle ile karekterim aldım ama bırakmak zorundayım fazlalık yapmayalım tessurler ekibe.

Onaylıyorum. İstediğiniz zaman geri dönebilirsiniz.

Sizi de onaylıyorum. İlk şovu takip etmişsiniz. İkinci şova gerek kalmadan size bir jest yapmış olalım.

Menajer Rolü için Alexa Bliss talep etmekteyim. Teşekkürler.

Aynı şekilde size de jest yapmak isterdim fakat tek şovluk bir takip rica etmekteyim sizden de. Salı günü şovumuz olacak.

The Lunatic Fringe

capocannoniere
Konular
962
Beğeni sayısı
1,389
PG Nakit
1,765
RPG Karakteri
Ilja Dragunov
Favori Güreşçi
Shawn Michaels
Karakterimi bırakıyorum. Ben normalde solo olarak oynayacaktım takım divizyonu bana ters kaldı maalesef. Eğer ceza almıyorsam ileride belki başka bir karakter alırım. Ekibe teşekkür ederim.

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Promo için denk gelip istişare edememe sebebi ile FTR'ın bir parçası olan Cash Wheeler'ı bırakıyorum sizlere de uygun ise.

Darby Allin, yanına menajer olarak da "The Icon Sting" talep ediyorum.
Logan Paul talep ediyorum.

Onaylıyorum arkadaşlar. Uzun bir süre devam edeceğiniz karakterlerse çok sevinirim çünkü bırakma konusunda inisiyatif kullanıyorum ama işin cılkının çıkmaması açısından diğer karaktere geçtikten sonra uzun süreli bir birliktelik olmasını isterim. İyi oyunlar dilerim.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
159
Beğeni sayısı
2,219
PG Nakit
990
1
Promo için denk gelip istişare edememe sebebi ile FTR'ın bir parçası olan Cash Wheeler'ı bırakıyorum sizlere de uygun ise.

Darby Allin, yanına menajer olarak da "The Icon Sting" talep ediyorum.
Cash’siz Dax oynayamam sandalye adam. Karakteri bırakıyorum. Yerine bir karar vermedim henüz.

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Cash’siz Dax oynayamam sandalye adam. Karakteri bırakıyorum. Yerine bir karar vermedim henüz.
Jey Uso talep ediyorum. Usos işimiz olmadı maalesef. Bari tekil takılalım.
Onaylıyorum arkadaşlar.
Sizden şu anda her oyuncumuza sunacağım gibi yarın akşamki şovu takip etmenizi ve az-çok yorum atmanızı rica edeceğim. Sonrasında sizindir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: