BAB Newgen Turkish Power Wrestling (#2 Yayında!)

Konular
191
Beğeni sayısı
1,063
PG Nakit
1,240
Elenen: YAMTAR & Söylemez Eleyen: Ekipler Amiri Kenan
BU NE OĞLUM BU? DAYI HASTA BU ADAM NE OĞLUM BU?

_yHjW0_CxhKczr-twv32KlMnAT3YTQYsmkbtnXaGLrE.png

Debut maçımızı direkt main event yapmışız, bize de bu yakışır dayı. Eline sağlık kekam.

JonMoxley

#FatihTerimNefreti
Konular
55
Beğeni sayısı
248
PG Nakit
50
LED ekranda Cihat. Arka alanda PlayStation 4 Slim kasada Far Cry 4 oynuyor. Far Cry 4 mü kaldı amk tezahüratları arasında arkasını dönüyor ve konuşmaya başlıyor.

Screenshot_2023-09-17-20-48-34-928_com.google.android.youtube.jpg

Tüm kardaşlarım bana soriyi "abe niye kökan kahbesiyle birlikte iş tuttun" (güler) Gençler işte bra, kanları kaynıyi. Daha savaşın kurallarını bilmiler. Savaş demişken, abemin intikamını alırken bağan dediydi "hasmını hısmında önde tut" bende öyle yapiyem. Kökan kahbesini en yakınımda tutiyem. Onu ringdeki tüm adamlardan korudum çünkü onu kendime sakliyem. Onu devirecek adam benem ha, firarlar lordu cihat, başka kişi olamaz. İntikamımız büyük, bu dünya küçük keke.

Cihat sigaradan bir fırt alıyor.Screenshot_2023-09-17-20-50-21-863_com.google.android.youtube.jpg

İkinci sebebini soriyseniz, o da yaptığı kahbeliğin nasıl olduğunu kendisinin görmesini istememdi. Polisin ihanet edeceğini bilmim mi sandınız? Kökan, kendine abe dedirtiysen ama korkak adamdan abe olmaz oğlum. Keşke gayrimeşru olmadan önce olduğun gibi camcı kalaydın. En azından elinde helal ekmeğin, kıçının üstünde oturacan evin olurdu. Şimdi elinde hiçbir şey olmadığı gibi benim elime de düşmüşsün ha. Yarına kalır, yanına kalmaz. Hakkını isteyene hakkını veririm ha.

satriale

uncensored
Konular
85
Beğeni sayısı
512
PG Nakit
260
Ekrana Yalıkavak Marinanın yukarıdan görüntüsü geliyo polis botları yalıkavakın önüne geliyo fiyuv fiyuv diye çalıyor hepsi. sahildeki guvenlikler sıkecem bu sesı turistler kacıyor diyor polis botlarından birininden yıldırım ekipler amırı delı pıc kenan iniyo yanında da misyonerlik islerinde kullandıgı bi eleman var baslıyo konusmaya

img-gurkansikeceklerbiziananisikeyimyildirimekipleramirikenan-863.jpg

amırım buraya geldik ama sıkıntılı bi yer gibi bızden kan almasınlar baksana su lavuklara siyah gozluk siyah passat agzımıza sıcarlar. ben şu haçı cıkarıcam vallahı taklaya gelırım. kemerını cumle aleme gosterıceksın diye bizi de cumle aleme madara edeceksin. yakısıyo mu senin gibi bi delikanlıya. sunu cıkarayım sen yoluna ben yoluma

tamam kardesım cıkar ama bır daha yanıma gelip yok ben fasulyesine operasyona gıdıcem yok senı en onden ızlıcem deme. pesımde gokhanla ciko var zaten sıkıntıdan kurtulamıyoruz. bır de senın bu pısırıklıgınla ugrasamam. sımdı sesını kes de eskı arkadasların yanına ugrayalım zaten tum marina bizden sikayetci baksana sunların sıfatına hicbirinde hayır yok. sen kaybol ortalıkta gorunme marınanın cıkısında senı alırım. bak sana da surprizim var karavanla misyonerlik yapmaya gideceğiz oradan hadi sen yoluna ben yoluma anca mezarda uslanırız

misyonerci arkadaş haçını gizleyip uzuyor. amır kenan marınaya gırıyor. en uctakı masada eskı ahbabı baron mehmet var. kendisinin polis mafyanın başında olduguna dair komplo teorileri var ama kesin değil. kenan onun yanına gidiyor baslıyorlar sohbete

120620210121198016921.jpg

derin mehmet kardesım nasılsın. kusura bakma bızım cocuklar bıraz ses cıkarmıs ama onların da acemiligine ver. sampiyonluk kazandım diye yerlerinde duramıyorlar. herkes senin gibi en tepede degıl ki basarıya ac olsunlar. hayatlarında ilk kez boyle bır sey gormusler. iste simdi biz de bu kemeri cümle aleme gosterıp raconun kımde oldugunu kanıtlamaya calısıyoruz. bunun yolu senden gecıyor. ne dersin ne yapmak lazım herkese kabullendirmek ıcın.

bak dostum kenan. senınle uzun yıllardır tanısırız. ne sen benim arkamdan ıs cevırırsın ne de ben. ama su kendine bi ceki düzen ver. nedir kardeşim marinaya polis botlarıyla baskına gelir gibi gelmek. bak bugun burda ben vardım. yarın ben olmam tolga olur gotunde fısek patlatır haberin olsun. zaten duyduguma gore su elindeki zımbırtıyı kazanmak ıcın polis mafya ısbırlıgını tekrar gundeme getırmıssın. sen nesin ulan. benim ocagıma incir ağacı mı dikeceksin. eski davalar yeniden hortlayacak senın yuzunden araya adamları sokup senı de dubaiye mi postalayalım. gozum uzerınde. o gokhan mıdır cıhat mıdır artık her ne sıkımse onlarla bir daha ıs bırlıgı yapmanı istemiyorum. senın arkanda ben varım tum yıldırım ekipler amırlıgı var. deli pıclıge soyunup bana maval okuma. isini adabınla yap karsıma oyle cık. hadı selametle.

yıldırım ekipler amiri kenan patrona elini uzatıyor ama ıstemeden el sıkısıyorlar. hızlı adımlarla marinanın cıkısına gelip misyonerci ile misyonerlik isleri yapmaya kacıyor topukelli ıhhh

Click here to login using your socials account