RPG 𝐏𝐀𝐘𝐁𝐀𝐂𝐊 #𝟕 "𝘔𝘦𝘭𝘦𝘬"

PGW: Son Eklenen Parta Git

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Son paragraf beni sad moda bürüdü biraz. Elinize sağlık, geçen şov bahsettiğim "cıvıklık" Bu şov dengeliydi. O zaman demek istediğimi şimdi belki biraz daha iyi anlayabilirsiniz. Güzel skvdu.

Ne mal bi çocuksun sen ya. Biz liseliyken bu kadar salak değildik diye hatırlıyorum.

Sana alıntı çekip yaptığın analizin içinin bomboş olduğunu o kadar anlatmışım halen tırnak içinde cıvıklık, şimdi beni daha iyi anlamışsınızdır falan bomboş konuşuyorsun. Madem böyle bir argümanın var yukarıda sana çektiğim alıntıya niye cevap yazmıyorsun?

Değerlendirme konusuna da SS'e geldik ama hiçbir şey belli değil yazmışsın. Son Mayhem'i adam akıllı okusan bir takımın dört üyesinin net şekilde belli olduğunu görürdün zaten. Adam Cole'un Payback için sonradan gelmesine rağmen bir lider konumuna geldiğini, kendi cıvık karakterinin Mayhem'in nasıl köpeği olduğunu falan. Neyse kanka sen valla Discord RPG'lerde devam et buralar sana göre değil.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Ne mal bi çocuksun sen ya. Biz liseliyken bu kadar salak değildik diye hatırlıyorum.

Sana alıntı çekip yaptığın analizin içinin bomboş olduğunu o kadar anlatmışım halen tırnak içinde cıvıklık, şimdi beni daha iyi anlamışsınızdır falan bomboş konuşuyorsun. Madem böyle bir argümanın var yukarıda sana çektiğim alıntıya niye cevap yazmıyorsun?

Değerlendirme konusuna da SS'e geldik ama hiçbir şey belli değil yazmışsın. Son Mayhem'i adam akıllı okusan bir takımın dört üyesinin net şekilde belli olduğunu görürdün zaten. Adam Cole'un Payback için sonradan gelmesine rağmen bir lider konumuna geldiğini, kendi cıvık karakterinin Mayhem'in nasıl köpeği olduğunu falan. Neyse kanka sen valla Discord RPG'lerde devam et buralar sana göre değil.
Kardesim internet karakterleriyle dolu ya da habure seks olan bilmem nelerle dolu bir şovdan ben bir ciddiyet okuyamam. 10 paragraf atip hakli cikarmiyorsun kendini bir de, yok adam maca cikti soyle oldu boyle oldu. Bana ne ben kendi yorumumu yaparim, her rlestiri aldiginda dil emojisi atmayi veya konulwr acmayi, veyahutta haberlerde igneleme yapmayi gerektiren bir durum yok ama sen boyleysen is sana kalmis. Oyuncuyla "mayhemin kopegi" falan diye kobusuyorsan ekiple aranizda bazi karajterlere ne dediginizi ben dusunmek bile istemitorum. Ama veteran oyunculara ozel muameleler cekiyorsunuzdur tabi o yuzden o dusundugum seyler bosa cikar. O degerlendirme kobusuna attigim mesajlari okuyorsan oradw bir oyuncunun daha bu yorunu yaptigini gorebilirsin, ona da dil emojili mesaj atsaydin madem. Ben o civik ve mauhemin koprgi olan Stardust'u alirken Boss'la birkac konusma yaptim ve tavri hic boyle degildi, bu her mesaja alintilar falan sadece sana ozgu demekki.

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Kardesim internet karakterleriyle dolu ya da habure seks olan bilmem nelerle dolu bir şovdan ben bir ciddiyet okuyamam. 10 paragraf atip hakli cikarmiyorsun kendini bir de, yok adam maca cikti soyle oldu boyle oldu. Bana ne ben kendi yorumumu yaparim, her rlestiri aldiginda dil emojisi atmayi veya konulwr acmayi, veyahutta haberlerde igneleme yapmayi gerektiren bir durum yok ama sen boyleysen is sana kalmis. Oyuncuyla "mayhemin kopegi" falan diye kobusuyorsan ekiple aranizda bazi karajterlere ne dediginizi ben dusunmek bile istemitorum. Ama veteran oyunculara ozel muameleler cekiyorsunuzdur tabi o yuzden o dusundugum seyler bosa cikar. O degerlendirme kobusuna attigim mesajlari okuyorsan oradw bir oyuncunun daha bu yorunu yaptigini gorebilirsin, ona da dil emojili mesaj atsaydin madem. Ben o civik ve mauhemin koprgi olan Stardust'u alirken Boss'la birkac konusma yaptim ve tavri hic boyle degildi, bu her mesaja alintilar falan sadece sana ozgu demekki.

Ben senin kardeşin değilim. İkincisi insanlar Goldberg gibi ya da senin SummerSlam'de maça çıkan Cody'in gibi karakterler oynamak zorunda değiller. Bu oyunu eğlenmek için oynuyorlar ve istedikleri şekilde var olabilirler. Haberlerde de iğneleme falan yapmadım. Olan şey bu. Ekibin tamamının gözünde içi boş eleştiriler yapan, mantıklı bir tane yorumu olmayan bir ergensin. Bu insanlar senin şovun açılışında Goldberg gibi bir karakteri yenip main eventta inaktif bir karaktere kaybedip "Stardust olmak istiyorum" diye ağlamanı çekmek için bu oyunu yazmıyorlar. Yine de bu davranışlarına rağmen o haberleri ben geçtim bir senaryon olsun, CM Punk'a özeniyorsun falan filan diye. Kendi karakterini kendin boka sardırdın, ona rağmen şimdi bir şeyler yapmaya çalıştığını görüp planlar yapıyorlar ama halen boş boş konuşuyorsun ve onları irite ediyorsun. Survivor Series'den sonra ekipten çıkmayacak olsam sana bölümü kapattırırdım ama merak etme böyle devam edersen bu oyunu oynayamazsın bundan eminim.

Adamların karakterleri seks manyağı diye booking almayacaklar mı? Val Venis ve JoMo gibi senden kat kat iyi oyuncular. Ryback Kadir Hoca gimmickli diye debut yapmayacak mı?

Kimse bugün okullar kapalı diye seni çekmek zorunda değil. Burada boş konuşuyorsun. Senin yaptığın eleştiri değil. Eleştiri, değerlendirme görmek istiyorsan git Daniels'ı oynayan oyuncunun ya da El Patron'u oynayan oyuncunun yorumlarına bak. Şov cıvıklıktan uzaklaşmış elinize sağlık gibi bir değerlendirme yok. Ekipte neredeyse senin yaşında bir yazar var ama hal tavır farkını görsen kendine acırsın.

Sen Mayhem'in köpeğisin demedim, karakterin Mayhem'in köpeği dedim. Şov okuyor musun sen? Stardust'ın Mayhem için nasıl delirdiğini, onlara yanladığını falan görüyor musun? Bana burada boş boş drama yaratmaya çalışma. Adam akıllı oyununu oyna. Herkesin sabrını sınıyorsun.

Her mesaja alıntı çekmek de emoji atmak da bana özgü. Survivor Series'den sonra ağzına böyle emzik veren olmaz merak etme. Ağladığınla kalırsın oturursun aşağı.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
50
Beğeni sayısı
2,555
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Diğer tartışmalara girmiyorum ama ciddiyet olayına bir şeyler de ben diyeyim çünkü cevap hakkım doğdu. RPG dünyanın en ciddi işi değil. Takım elbiseler giyip şov takip etmiyoruz. Zaman ve emek karşılığında para almıyoruz. Bu bir hobi ve birçok insan bu oyunu eğlenmek için oynuyor. Ha sen başarı endekslisindir ve eğlenmekten ziyade kemerler kazanıp diğer tüm oyuncular tarafından kabul görmek istiyorsundur. Buna da saygı duyarım ama bence saçmalık. Daha önce birçok farklı tipte karakter aldım ama 11- 12 senedir en eğlence odaklı karakterim budur. Diğer oyuncuların seninle aynı beklentiyle bu oyunu oynamak zorunda olmadıklarını unutma. Cıvık karakterler olduğunu düşünebilirsin ve hatta bunu dile getirebilirsin ama bunu sık sık dile getirmek bize saygısızlık oluyor.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Ben senin kardeşin değilim. İkincisi insanlar Goldberg gibi ya da senin SummerSlam'de maça çıkan Cody'in gibi karakterler oynamak zorunda değiller. Bu oyunu eğlenmek için oynuyorlar ve istedikleri şekilde var olabilirler. Haberlerde de iğneleme falan yapmadım. Olan şey bu. Ekibin tamamının gözünde içi boş eleştiriler yapan, mantıklı bir tane yorumu olmayan bir ergensin. Bu insanlar senin şovun açılışında Goldberg gibi bir karakteri yenip main eventta inaktif bir karaktere kaybedip "Stardust olmak istiyorum" diye ağlamanı çekmek için bu oyunu yazmıyorlar. Yine de bu davranışlarına rağmen o haberleri ben geçtim bir senaryon olsun, CM Punk'a özeniyorsun falan filan diye. Kendi karakterini kendin boka sardırdın, ona rağmen şimdi bir şeyler yapmaya çalıştığını görüp planlar yapıyorlar ama halen boş boş konuşuyorsun ve onları irite ediyorsun. Survivor Series'den sonra ekipten çıkmayacak olsam sana bölümü kapattırırdım ama merak etme böyle devam edersen bu oyunu oynayamazsın bundan eminim.

Adamların karakterleri seks manyağı diye booking almayacaklar mı? Val Venis ve JoMo gibi senden kat kat iyi oyuncular. Ryback Kadir Hoca gimmickli diye debut yapmayacak mı?

Kimse bugün okullar kapalı diye seni çekmek zorunda değil. Burada boş konuşuyorsun. Senin yaptığın eleştiri değil. Eleştiri, değerlendirme görmek istiyorsan git Daniels'ı oynayan oyuncunun ya da El Patron'u oynayan oyuncunun yorumlarına bak. Şov cıvıklıktan uzaklaşmış elinize sağlık gibi bir değerlendirme yok. Ekipte neredeyse senin yaşında bir yazar var ama hal tavır farkını görsen kendine acırsın.

Sen Mayhem'in köpeğisin demedim, karakterin Mayhem'in köpeği dedim. Şov okuyor musun sen? Stardust'ın Mayhem için nasıl delirdiğini, onlara yanladığını falan görüyor musun? Bana burada boş boş drama yaratmaya çalışma. Adam akıllı oyununu oyna. Herkesin sabrını sınıyorsun.

Her mesaja alıntı çekmek de emoji atmak da bana özgü. Survivor Series'den sonra ağzına böyle emzik veren olmaz merak etme. Ağladığınla kalırsın oturursun aşağı.
Konu içindeki mesaj 'MAYHEM #9' https://profesyonelgures.com/konu/8550/post-82105

Bak benim o konuda ilk eleştirim bu. Bunda ne görüyorsun da hala daha beni tehdit edecek kadar sinirlisin??? Hatta bir arkadaş gayet normal bir cevap yazmış bu yazdığıma. İsteyen gayet sakin bir şekilde bunu kendine + olarak alabilir. Şu maganda üslubunu bir adam et sonra yukarıda dediğim 2 3 satır şeyi düşün. Ekibin benim hakkımda ne düşündüğü umurumda da değil ayrıca, toxicleşmemin nedenini ditekt olarak sana veya buraya herkesin ortasına yazmam. Ekibin düşüncesini pgw.com'a haber etmen bile bir iğnelemedir.

E: Ha bir de habire benim liseye gitmem üzerinden velet algısı yapıyorsun da onunda mantığını anlamadım henüz, tartışmayı buna çekeceksen bende maganda olacağım.

Son düzenleme:

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
366
Beğeni sayısı
802
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Diğer tartışmalara girmiyorum ama ciddiyet olayına bir şeyler de ben diyeyim çünkü cevap hakkım doğdu. RPG dünyanın en ciddi işi değil. Takım elbiseler giyip şov takip etmiyoruz. Zaman ve emek karşılığında para almıyoruz. Bu bir hobi ve birçok insan bu oyunu eğlenmek için oynuyor. Ha sen başarı endekslisindir ve eğlenmekten ziyade kemerler kazanıp diğer tüm oyuncular tarafından kabul görmek istiyorsundur. Buna da saygı duyarım ama bence saçmalık. Daha önce birçok farklı tipte karakter aldım ama 11- 12 senedir en eğlence odaklı karakterim budur. Diğer oyuncuların seninle aynı beklentiyle bu oyunu oynamak zorunda olmadıklarını unutma. Cıvık karakterler olduğunu düşünebilirsin ve hatta bunu dile getirebilirsin ama bunu sık sık dile getirmek bize saygısızlık oluyor.
Aslında sık sık dile getirmedim, MAYHEM'de bunun dozu kaçmıştı her segment entertainment odaklıydı çünkü. Ondan sonra da eleştirimi yaptım, 3 5 kişi biraz agresif şekilde karşıladı bunu; onun için bu sovda da "o ayar iyi dengelenmisti o gün dedigimi daha iyi anlamışsınızdır" dedim. Sex yapan bilmemne derken evet sizi kastediyorum veya o tartisma icinde dediğim diğer karakterler içinde de bahsettiğim diğer karakterler bellidir. Ben bu karakterleri ciddiye alamam, her segmentin böyle olması hoş değil dedim sadece. Oyunculara yönelik bir saygısızlığım yok.

Son düzenleme:

Chairman

Emekli Üye
Konular
74
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
0
Konu içindeki mesaj 'MAYHEM #9' https://profesyonelgures.com/konu/8550/post-82105

Bak benim o konuda ilk eleştirim bu. Bunda ne görüyorsun da hala daha beni tehdit edecek kadar sinirlisin??? Hatta bir arkadaş gayet normal bir cevap yazmış bu yazdığıma. İsteyen gayet sakin bir şekilde bunu kendine + olarak alabilir. Şu maganda üslubunu bir adam et sonra yukarıda dediğim 2 3 satır şeyi düşün. Ekibin benim hakkımda ne düşündüğü umurumda da değil ayrıca, toxicleşmemin nedenini ditekt olarak sana veya buraya herkesin ortasına yazmam. Ekibin düşüncesini haber etmen bile bir iğneleme.

E: Ha bir de habire benim liseye gitmem üzerinden velet algısı yapıyorsun da onunda mantığını anlamadım henüz, tartışmayı buna mı çekeceksen bende maganda olacağım.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

İğnelemeyi bu oyunu yazan insanlara oyundaki SummerSlam şovundan beri sen yapıyorsun. Sadece yazarlar değil, oyunu oynayan insanlar da senden rahatsız. Sana nasıl cevap yazmışlar yukarıdaki eklerde ve üstteki oyuncunun mesajında görebiliyorum. 🙂

Linkini attığın mesajı zaten biliyorum. Onun üstüne değerlendirme konusunda yine şovun cıvık olduğundan bahsettin. Ve ben de sana düzgün bir üslup ile böyle bir mesaj yazdım. Sen ne cevap verdin ne bir tepki emojisi koydun. Sonra başka bir şovda gidip artist artist bu sefer şovda "cıvıklık" yoktu, umarım anlaşılmıştırım diye konuştun. Şimdi de gelip seni adam yerine koyup cevap verdiğim için bana "10 paragraf yazı yazdın yine haksızsın bana ne senin ne anlattığından" diye cevap veriyorsun,

Üstüne de Stardust karakterine Mayhem'in köpeği dediğim için -senaryo olarak- "bana köpek diyorsunuz ama veteran oyunculara muamale yapıyorsunuzdur" diye ekibe böyle saçma bir şey söyleyebiliyorsun. Sana köpek demek istesem derim. Ama demiyorum. Sadece liseli ve ergen diyorum. Ve bunda bir sorun göremiyorum. Sen de karşında 24 yaşında biri olarak bana yaşlı bunak falan diyebilirsin.

Bence sen kendine oynayacak başka bir oyun bul. RPG sana göre değil. Çünkü ne kadar iyi promo kesersen kes, ne kadar çok takip yaparsan yap burada huzur bozuyorsan yazarların ve oyuncuların heveslerini kırıyorsan ve uyarılara rağmen "ben böyleyim" diyerek bir şeylerin yanlış olduğunu idrak edebilecek akla sahip değilsen sana yapabilecek hiçbir şey yok. Ben kendimden küçük kimseyi aşağılayıp hor görmem. Aksine her zaman saygı duyarım. Ama sen şımarık bir çocuksun. Ve bunun yaşınla alakalı olduğunu da pek düşünmüyorum. Senin SummerSlam'den beri çoğu yorumun bir vukuat. Daha dün bile Daniels'ın aldığı bookinge daha kaç tane kickout atacak, kel değil miyim diye ben kickout atamıyorum diye şaka yollu da olsa oyuncunun hevesini isteğini kıracak şekilde yakınmışsın. Goldberg'in karşısında 10 tane kickout atan bendim sanırım.

Her neyse. Yine alıntılayıp saçma sapan bir cevap vermemen için konuyu kilitleyeceğim. Ben senin düşünmemi istediğin yukarıdaki satırları düşündüm. Şimdi şapkanı önüne al, ve sen benim yazdıklarımı düşün. Özellikle bir üstteki paragrafı. Esen kal.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: