RPG 𝐌𝐀𝐘𝐇𝐄𝐌 #𝟗 "𝘋𝘰𝘤𝘵𝘰𝘳"

PGW: Son Eklenen Parta Git

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
46
Beğeni sayısı
2,007
PG Nakit
915
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Ooo. ME'yi kaçırdık. Neler neler olmuş aga o promolar ne öyle. Penisdaşla Jeff'in beraber hareket etmesi falan enteresan. SS'de MAYHEM'in kadro bayağı bir sağlam. Ekibin eline sağlık. Güzel şov oldu.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Değerlendirme konusu açılmamış buraya yazayım o zaman fikrimi. Şov aşırı cıvık karakterlerden oluşuyordu, ciddiyet çok çok azdı yani her segmentte. Dengelense iyiydi. Gene de iyiydi emeğe saygı diyerek 4 veririm şu şova.

Konular
858
Beğeni sayısı
1,261
PG Nakit
1,690
Favori Güreşçi
Jey Uso & Shawn Michaels
Değerlendirme konusu açılmamış buraya yazayım o zaman fikrimi. Şov aşırı cıvık karakterlerden oluşuyordu, ciddiyet çok çok azdı yani her segmentte. Dengelense iyiydi. Gene de iyiydi emeğe saygı diyerek 4 veririm şu şova.
Değerlendirme unutuldu galiba.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,368
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
sen nasıl ve hangi hadle insanların karakterine cıvık deme lüksünü kendinde buluyorsun onu anlamadım sadece, elinize sağlık. ana olay çok güzel olmuş.

Konular
56
Beğeni sayısı
1,158
PG Nakit
730
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Şovun başlarından sonra acil bir iş çıktı da yeni gelebildim, yarın güzelce bir değerlendirme yazısı gelir gibi herkesin ellerine sağlık.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
sen nasıl ve hangi hadle insanların karakterine cıvık deme lüksünü kendinde buluyorsun onu anlamadım sadece, elinize sağlık. ana olay çok güzel olmuş.
Bu kadar gergin olmaya gerek yok dost. İnternet karakterleri gimmickiyle karakter oynayanların da bunu eğlencesine yaptığını bildiğini yani dediğimi kabul edebileceği bir durum mevcut. Şimdi internet karakteri deyince sadece onlar bu şov öyleydi gibi bir durum söz konusu oldu ama değil, şovun geneli ciddiyetsizdi ve dozu kaçtı diyorum.

Benim birine "cıvık karakter oynuyor" deme lüksümü Stardust olduğum için elimden alıyorsan da yanılıyorsun, Dominik överken Dominik'in bulunduğu segmenti de ayrıntılı izlersen iyi olur.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: