Masterchef İzlemiyorum

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,213
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1

Masterchef İzlemiyorum çünkü Milyonların önünde denizden şırdan çıkarıp yiyebilen Mehmet ağabeyimi azarladılar. VE NEDEN AZARLADIKLARINI ÇOK İYİ BİLİYORUM ÇOK. YAZIKLAR OLSUN!

AMA BUNLARA RAĞMEN ŞIRDANCI MEHMET AĞABEYİMİN 14 TANE ŞIRRRRRRRRDANCI ŞUBESİ VAR. KİMLE DANS ETTİĞİNİZİ İYİ BİLİN ŞEFLER!

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
214
Beğeni sayısı
527
PG Nakit
650
Aga zaten yenilip yok edilecek bir şey için bu kadar uğraşılmasını ve buna bu kadar anlam yüklenmesini hiç anlayamamışımdır zaten. Belli bir lezzet seviyesinin üzerindeyse yeterlidir benim için fazlasında gözümüz yok karnımız doyuyor elhamdülillah. Hadi yemeğin daha lezzetlisini yapmaya çalışırsınız ok ona çok bir lafım yok da bir de görsel sunum falan diyorlar auahshua abi ne görseli ne sunumu ben onu YİYECEM yav midemde eriyecek nabayım sunumunu 😀

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,437
Beğeni sayısı
1,213
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
Aga zaten yenilip yok edilecek bir şey için bu kadar uğraşılmasını ve buna bu kadar anlam yüklenmesini hiç anlayamamışımdır zaten. Belli bir lezzet seviyesinin üzerindeyse yeterlidir benim için fazlasında gözümüz yok karnımız doyuyor elhamdülillah. Hadi yemeğin daha lezzetlisini yapmaya çalışırsınız ok ona çok bir lafım yok da bir de görsel sunum falan diyorlar auahshua abi ne görseli ne sunumu ben onu YİYECEM yav midemde eriyecek nabayım sunumunu 😀
Bu adama her yorumunda daha çok saygı duyuyorum aga.

Johnkorey

AgnostikMuezzin
Konular
521
Beğeni sayısı
1,226
PG Nakit
1,355
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Aga bu sezon Allstar galiba tam bilmiyorum da, Allstar ise Mehmet ne arıyor orada?
Allstar'a bile diğer sezonlardaki gibi ana kadroya seçme muhabbeti yaptılar. Diğer yarışmalarda yer almış olanlar eleme turlarına girip o şekil ana kadroya seçildi. Böylece sıyrılamayacak ama reyting getirecek Şırdancı Mehmet gibi isimlerden bir kaç bölümlüğüne de olsa reyting kasıldı ve izleyici çekildi.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: