Masterchef 2023 All Star - Genel Sohbet Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
masterchef-all-star-kadrosu-belli-oldu-2023-masterchefte-kimler-var-d788e158-a9e7-499d-a53e-deff571bb51e.jpg

Kero

fesuphanallah
Konular
384
Beğeni sayısı
640
PG Nakit
75
Favori Güreşçi
Tiffany Stratton
1
Barbaros Alican falan ayağa kalksın ikincilerin sefiri geliyor.
Ciddi manada en iyi yarışmacı Kerem'dir. Serhattan sonra tabii. Ama çok dezavantajı var, kendi senesinden sadece o var, Danilo'yla hiç çalışmadı, stüdyaya hakim değil, insanları tanımıyor. Sergen tayfa inşallah bulaşmaz, bulaşırsa da yemekleriyle KEREM şef alır onları. Rahttayız baba.

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Dilara ne yordu be biraz bakayım dedim de özette dünkü oylamaya... Eda gibi birini bile haklı gösterecek bir konumda yer alıyorsan önüne şapkayı çıkarıp düşünmek lazım.

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
359
Beğeni sayısı
773
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Kerem gitmeliydi ya Sefa'nın 2 3 hafta daha ömrü vardı bence. Kerem finalist kimliğiyle kurtardı burada ama 1 ay sonra ilk potada gidecek kıvama gelecek böyle giderse.

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Alican gidiyormuş galiba sızan bilgilere göre. Acun'un her yarışmasında bir pota kraliçesi yaratması can sıkıcı. Eda yine yırtmış.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
23
Beğeni sayısı
626
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
15-16 yaşında 2019'u izlerken sırf Adanalı diye sempati duyduğum Alican'a bu yıl yine soğuk bakamıyorum ama objektif olmak gerekirse son 10-15 arası bir yerde eleneceğini düşünüyorum. Yarışmadaki favorim net bir şekilde Barbaros, şimdiye kadarkiler arasında bana kalırsa en underrated kişi de Tolga. Sessiz sedasız inanılmaz bir performans gösteriyor yarışma başından beri, bence son 10'a rahat girer talihsizlik yaşamazsa.

Sergen - Tahsin - Dilara - Azize tayfası da sosyal medyada çok linç yiyor ama yarışmayı en çok kızıştıranda bu ekip. Bence seyir zevkini arttırıyorlar. Bir de belki biraz Azize'nin dışında diğer üçünün performansları da gayet iyi.

Alican beklediğim şekilde elendi, Sergen & Tahsin ve Dilara'nın da performansları aynı şekilde devam ediyor. Barbaros hala favorim. Tolga'nın 1-2 hafta daha kalacağını düşünüyordum ama Esra hariç geriye kalan isimlerden önce elenmiş olması çok da anormal değil. Sadece son 3-4 yıldır aşçılıkla ilgilenen birisine göre çok çok iyi bile geldi yani.

Final yedilisinde Barbaros, Kıvanç, Sergen, Tahsin ve Cemre'yi talihsizlik yaşamadıkları sürece görürüz gibi geliyor. Geriye kalan beş kişi içinden iki kişi daha seçecek olursam biri Hasan olur diğeri de Eren/Batuhan ikilisinden biri.

Şimdiye kadar elenenler arasından Metin dışında sürpriz olmadı benim için, o da spekülasyonlara açık elendi zaten. Kendi isteğiyle gitti muhabbetleri falan döndü. Sıralamalar biraz farklı olabilirdi belki hepsi o.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: