Masterchef 2023 All Star - Genel Sohbet Konusu

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
4,964
Beğeni sayısı
3,430
PG Nakit
3,015
RPG Karakteri
Brock Lesnar w/ Paul Heyman
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
masterchef-all-star-kadrosu-belli-oldu-2023-masterchefte-kimler-var-d788e158-a9e7-499d-a53e-deff571bb51e.jpg

Johnkorey

Quiet Quitting
Konular
519
Beğeni sayısı
1,207
PG Nakit
1,205
RPG Karakteri
Ezekiel Jackson
Favori Güreşçi
Edge
Final yedilisinde Barbaros, Kıvanç, Sergen, Tahsin ve Cemre'yi talihsizlik yaşamadıkları sürece görürüz gibi geliyor. Geriye kalan beş kişi içinden iki kişi daha seçecek olursam biri Hasan olur diğeri de Eren/Batuhan ikilisinden biri.
Tahsin kalamaz.

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
45
Beğeni sayısı
592
PG Nakit
200
Esra anam son 8'e kaldığında nasıl olsa yarışma bitti diyerek salmıştım, son 3'e kalmış. Baştan aşağı rezil bir sezon ama sırf Esra hakkını veriyor diye her sezondan ayrı bir yere koyduk ya.

Sikiru

PG.com Kullanıcısı
Konular
45
Beğeni sayısı
592
PG Nakit
200
HAHAHAHAHAHAH anam benim sezon başından beri nerde yiyecekler diye bekledik, gitti şampiyon oldu. Adamlar zaten tüm sezon çiğ köfte yoğurup ağız komedisi yapıyor, şefliğin geçtiği son düzlük şu son 2 hafta. Esra anamı hem şefliğinden hem de birçok karakteristik özelliğinin anneme benzemesinden ötürü ayrı seviyorum. Vizyoner olduğu için de ayrı seviyorum. Yarışma başından beri hiç yoksa sonlara doğru kalsın diye beklediğim kadın potaları aşa aşa şampiyon oldu. Milletin Barbaros ve Serhat eyyamlığını da Esra üzerinden biz yaparız birkaç sene. Her elenen kadına rolleniyor, anasını sattığımın yerinde 2 tane mutfak görenin havasından geçilmiyor yarışmada. Bunun gibi tipleri restoranlarda barındıran olmadığı için şovdan aldıkları 3-5 ünle restoran açmaktan başka şansları yok. Esra gibi kişilerin 0'dan işsahibi olup kimseye eğilip bükülmeden gerçek bir şef olabileceğini görmek güzel. Herhalde Acun medyanın da sağladığı tek fayda budur. Artık işin suyunun çıktığını düşünmese yemekleri de sms'e göre oylatırdı yoksa. Kaldı ki daha önce de söylemiştim bunu, bence Masterchef'te tabak sunumunun ederi lezzetten bir tık yukarda olmalı diye. Dümdüz variety show yapın da şu her favorisi elenince ciyaklayan tayfayı bir susturalım artık.

Yav o değil de kadın finalde kaz yapıyor. Millet de mahareti süslü mid tabaklarda sanıyor. Çok da acımasız olmaya gerek yok keza şefleri sevmiyoruz etmiyoruz da, hiç yoktan şov yapanla yemek yapanı ayırt etmek gibi bir huyları var. Herhalde konserve ürün reklamı almaktan geri kalan şefliğin kırıntıları onlar da.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: