Favori Game of Thrones Repliğiniz?

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
images

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker

Şu sahne şuradaki muhabbet >>> son sezonlar.

Robert kötü bir kral olsa da çok matrak ve okuması/izlemesi eğlenceli bir adamdı. Aynı tabiata sahip kardeşi de çok erken gitti.

Sahne güzel de Sir Barristan asla Mad King olayından sonra Jaime ile böyle yakın konuşmaz. Ona hep "Kral Katili" diye küfür etti o olaydan sonra ve hep lanetledi.

Sahne çok iyi bu arada katılıyorum. 4. sezon sonrasını ben sevmiyorum zaten.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Robert kötü bir kral olsa da çok matrak ve okuması/izlemesi eğlenceli bir adamdı. Aynı tabiata sahip kardeşi de çok erken gitti.

Sahne güzel de Sir Barristan asla Mad King olayından sonra Jaime ile böyle yakın konuşmaz. Ona hep "Kral Katili" diye küfür etti o olaydan sonra ve hep lanetledi.

Sahne çok iyi bu arada katılıyorum. 4. sezon sonrasını ben sevmiyorum zaten.

Ser Barristan Selmy'i çok severim ama o hep kolay olanı seçiyor. Aerys'in muhafızıyken Aerys sonra Robert gelince Robert sonra Joffrey geliyor Joffrey sorgulamıyor. Çünkü sorgulamak o ahlaki çatışmaya girmek en zoru. Fakat Jaimi ise Aerys'i öldürerek diyarı sapkın bir adamdan kurtarıyor.

Uncle Junior

sekkusu yaritai
Konular
32
Beğeni sayısı
643
PG Nakit
190
Favori Güreşçi
The Undertaker
Ser Barristan Selmy'i çok severim ama o hep kolay olanı seçiyor. Aerys'in muhafızıyken Aerys sonra Robert gelince Robert sonra Joffrey geliyor Joffrey sorgulamıyor. Çünkü sorgulamak o ahlaki çatışmaya girmek en zoru. Fakat Jaimi ise Aerys'i öldürerek diyarı sapkın bir adamdan kurtarıyor.
Barristan onun pişmanlığını hep içinde çekiyor ama o iki yüzlülüğü çok doğru ben de söylemiştim tee yıllar önce öbür forumda.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: