PG.Com En İyi Rapciyi Seçiyor VII (Joker vs Defkhan)

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,580
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Joker'in ağır bastığı bir alanın dahi olduğunu düşünmüyorum. Belki müzikalite, sample, kullandığı beatler falan. Def2easy her zaman.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
769
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Joker'in ağır bastığı bir alanın dahi olduğunu düşünmüyorum. Belki müzikalite, sample, kullandığı beatler falan. Def2easy her zaman.

Joker'in kafiyeleri daha üst düzey, daha çeşitli ve farklı flowlar kullanabiliyor, lirikalitesi de ortalamanın üstünde, geriye ne kalıyor zaten bir rapçi olmak için?

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
769
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
5 bin dolarlık parfüm yoksa ben dinlemem aga.

Bu arada Joker'i cahil biri olarak görüyorum, şarkılarını da genelde dinlemem ve sevmem. Ama kendi sevdiğini daha iyi rapçi zannetmek de saçmalık, ne oyladığını bilmemek ya da.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,580
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Joker'in kafiyeleri daha üst düzey, daha çeşitli ve farklı flowlar kullanabiliyor, lirikalitesi de ortalamanın üstünde, geriye ne kalıyor zaten bir rapçi olmak için?
Ben de bunların hepsini defkhanda ağır bastığını düşünüyorum. Şu konuda herhalde Joker ağır basar o da farklı şeyler denemek. Joker her şekilde ortaya bir şeyler koymaya çalışıyorken Defkhan tek bir tarzda işini yapıyor. Lirikalitesi ortalamanın üstünde diyorsun da Defkhan'ın da lirikalitesi ve flowları ortalama üstünde. Punk ile Jericho karşılaştırması gibi benim gözümde aslında bu. Punk sadece iki şekilde relevantken Jericho bunu milyon yolla yapmayı becerebiliyor. Ha ben Jericho daha çok seviyorum ama burada da Defkhan diyorum çünkü bu saydıkların içerisinde daha olarak diyebileceğin şeylere katılmıyorum çeşitlilik konusu haricinde.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: