SD Spoiler | Açılışta AJ Styles vs Karrion Kross

Bero

Cm Punk'a Hasım, Dominik Mysterio'ya Hasım
Konular
1,436
Beğeni sayısı
1,213
PG Nakit
3,465
RPG Karakteri
Erick Rowan
Favori Güreşçi
Bray Wyatt
1
SmackDown Başlıyor!

Charlotte Flair vs Asuka

Maçın sonlarında Damage CTRL ekibi ringe geliyor. ıyo Sky Ringe girip saldırıyor ikisinede ve hakem maçı bitiriyor. Bayley Charlotte'a Iyo Sky Asuka'ya vuruyor. Üçlü ringde poz veriyor.

Santos Escobar sahne arkasında. Escobar, bu gece kendinden emin olduğunu söylüyor. Theory geliyor Escobar'ı tutup metal sandıklara vuruyor. Escobar'ın Bacağı sandığın içinde. Theory hızlıca kapatıyor sandığı Escobar'ın Bacağı sıkıyor! Rey Mysterio ve LWO ekibi geliyor. Theory gidiyor.

AJ Styles vs Karrion Kross

Scarlett aprona çıkıyor Kross yerdeyken AJ Styles ile bakışıyor. Michin Scarlett'ı indiriyor ve Spiker Masasının üstüne atıyor. Bu sırada Styles Kross'a Styles Clash vurup Maçı Kazanıyor.

Kazanan: AJ Styles

Austin Theory sahne arkasında röportaj yapıyor. Theory, bu gece unvanını koruyamayacağı için üzgün olduğunu söylüyor. Rey Mysterio Theory'e yaklaşır ve Escobar'ın bu gece rekabet edebileceğini söyler. Theory uzaklaşıyor.​

agaoglu23

belair
Konular
4
Beğeni sayısı
474
PG Nakit
275
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Şovu neden Charlotte vs Asuka açıyor ya, ben buna takıldım garip gelebilir ama bana saçma geldi. Maç güzeldi ama, Charlotte'un ring içi gerçekten beni ekrana çekiyor. Çok güzel güreşiyor annem, seviyorum baya. Asuka hakkında fikirlerimiz net zaten, maç bitişi vb. bir yere bağlanmadı. Amaçsız.

4 aydır aynı feud devam ediyor ya, Roman kaç kere feud değiştirdi bu AJ-Karrion feudu hala devam ediyor, e yeter abi yeter ya. Styles'ı böyle oyalamak facia kötü karar. Mia Yim ablam da çok hoş yav.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: