RPG PGW.com

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,581
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Cornette kısmına çok feci patladım hfsjhfsjhsjhsjhsjhsjhsjj biz de yazarla bir bağ kurduk artık. Hep böyle devam edelim. Daniels'ı kendi safımda onu güzel bir şekilde eğitmek isterim.

Heartbroken Kid

real lies
Konular
209
Beğeni sayısı
1,104
PG Nakit
30
RPG Karakteri
John Morrison
Favori Güreşçi
Lexi Luna
Son maddeyi zaten fark etmiştim. :D Elite bana çıkmasaydı ve stable talebinde bulunmasaydım muhtemelen yazılan plan işlenecekti ama böyle bir talep gelince ekip farklı bir yöntem aradı. Açıkçası bu konuda @Heartbroken Kid'e bile bir şey sormuyorum. Merağım taze kalsın, ne olacaksa şovda göreyim istiyorum. Bu yüzden SS'den sonraki süreç, herhangi bir feud vs olmamasına rağmen çok keyifli gidiyor. Samimi düşüncem bu haberin yemleme olmadığı, gerçek olduğu yönünde. Makul bir izahı olan her senaryoya okeyim.
senden ayrı geçen her şovun sabahını seveyim

Konular
89
Beğeni sayısı
1,600
PG Nakit
770
RPG Karakteri
Alberto El Patron
Favori Güreşçi
Mini Cane
Haberleri çok beğendim hem bir süredir eksik olan hype'ı toparlamaya yardım etti hem de herkes hakkında neredeyse bir şeyler yazılmış. Haber gibi de değil de biraz iç dökme gibi olmuş daha doğrusu... bana chairman'ı hatırlattı..

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
769
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Velveteen ve Daniels feudunu işleyen yazar iki karakterle de fena halde bir bağ kurdu. Dolayısıyla uzun soluklu gidecek hikayelerden biri olarak görülüyor.

Hayal kırıklığına uyandığım bir sabahta alınabilecek en güzel haber.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: