RPG PGW.com

GBB

👑
Konular
41
Beğeni sayısı
1,607
PG Nakit
370
Cornette kısmındaki nefret nefes kesti AHSKSHSLSHSPDJSLSJSŞSHSLSBSKSKS

Maddeler çok iyi felaket hype yaptı bünyede. Humberto şikayetçi kardeşim evet olmuyor böyle. 😡

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
570
Beğeni sayısı
1,150
PG Nakit
1,825
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Jey Uso vs. Rikishi, yazarın bitirmeye kıyamadığı güzel bir hikaye. Yazarlar bu iki karakterin performansından çok memnun. Rikishi'ye göre geride kalmayıp kendini gittikçe geliştiren Jey Uso için güzel günler yakın.
Geliyoruz hemde öyle böyle değil...

Boss

𝐓𝐡𝐞 𝐅𝐢𝐧𝐚𝐥 𝐁𝐨𝐬𝐬
Konular
271
Beğeni sayısı
2,308
PG Nakit
0

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,836
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Son maddeyi zaten fark etmiştim. :D Elite bana çıkmasaydı ve stable talebinde bulunmasaydım muhtemelen yazılan plan işlenecekti ama böyle bir talep gelince ekip farklı bir yöntem aradı. Açıkçası bu konuda @Heartbroken Kid'e bile bir şey sormuyorum. Merağım taze kalsın, ne olacaksa şovda göreyim istiyorum. Bu yüzden SS'den sonraki süreç, herhangi bir feud vs olmamasına rağmen çok keyifli gidiyor. Samimi düşüncem bu haberin yemleme olmadığı, gerçek olduğu yönünde. Makul bir izahı olan her senaryoya okeyim.

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
51
Beğeni sayısı
2,836
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Admin biraz da Goldberg paylaş.
İsrail'de kör kurşuna gitmiş deyolla :D:D:D:D:D:D:):):):):):):):cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: