RPG Twitter - @jblusa

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Hunico'nun rezillikleri bana karşı yazdığı küfürlü tweetlerle de bitmiyor. 30 senelik kariyerimde bir çok rezil ana tanıklık oldum ama bir güreşçinin kameraya s*çması en rezili idi. Bu adamı şirketten göndermek ırkçılık değildir medeniyete erişmektir. JBL, Hunico gibi kaçakları gönderecek ve PGW'ya nefes aldıracak.

@jblusa: Bu küstahlığın ve arsızlığın bir sınırı yok. Bu adamlar sınır bilse zaten ülkemize doluşmazdı. Beni açıkça tehdit ediyor. Küfürler ediyor. @HUNICO_TACOBELL sen benim karşıma çıkma. Ya da çık seni ait olduğun yere tek yumrukla göndereyim.

Out: @Money Makerz

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Hadi oradan git çölüne o zaman vahabi köpeği! Bu ülkeye sakın adım atayım deme!

@MoHassan: Kadınların profesyonel güreş ringlerinde işi olmaz. Son zamanlarda şirket içerisinde sayılarının fazlasıyla artmasını dehşet içerisinde takip etmekteyim. Kadınların tek görevi çocuk yapmaktır.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Öfke dolu sözler. Senin gibi cinsiyetçi ve huzur bozanlara karşı az bile. Söylediklerimin de arkasındayım. Hatta daha çok sövseydim diyorum.

@MoHassan: Öfke dolu sözler, kin ve nefret. Amerika'da sıradan bir gün ve sıradan bir Amerikan. Senin giremeyeceğin topraklardan geldim ve vakti geldiğinde burayı terk edeceğim, topladığım ganimetlerle.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Son Fury şovunda Bobby Gunns büyük haksızlığa uğramıştır. Sınırlarımızdan kaçak giren göçmenler şovları sabote etmektedir. @jimcornette sana sesleniyorum ya Bobby Gunns'ın hakkını ver ya da gelecek şov Enzo maymununu sakat bırakayım?

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Bugün @goldberg in promosunu izledim ve yarım saat ağladım. Bu adam sektörün önde gelen simalarından. Vatana sayısız hizmeti olmuş. Ancak kendisi ruh hastaları ile muhattap ediliyor ve onun hakkı Hunico, Chavo, Garza gibi kaçaklara yediriliyor. #OnceAmerika Kaçaklar gidecek ve sana söz Goldberg hak ettiğin değere ulaşacaksın.

@Johnny Sack @mark henry seveni

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Kontrolsüz göçmen politikanız yüzünden bir emektar bunalımda mutlu musun @joebiden ?

@Goldberg: Güzel sözlerin için çok teşekkür ederim @jblusa kardeşim. Seninle ve Trump ağabeyle bir ara oturup sohbet edelim. Kimsenin yerinde falan gözüm yok, yeterince iyi olsaydım hepsini cebimden çıkarırdım.

@The Mandalorian

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Bu ne sıcak yahu durulmuyor! Küresel iklim krizi ile ger geçen gün daha çok yüzleşiyoruz. Ayrıca iklim krizi ile tükenen kaynaklar neticesinde ülkemize daha fazla ne idiği belirsiz kaçak dolacak demek! Peki bunun için bir önlem alındı mı?

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: