RPG Twitter - @jblusa

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
NINTCHDBPICT000640796780-2.jpg

Johnny "Bradshaw" Layfield resmi hesabıdır. JBL gelecek kaçak ve sığınmacılar gidecek!​

Son düzenleme:

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Vatanımıza sınır güvenliğini ihlal ederek giren kaçaklarla olan mücadelemi PGW ringlerinde bizzat onlarla çarpışarak vereceğim. Unutmayın umutsuz anlar yoktur umutsuz insanlar vardır. JBL, ABD'nin makus kaderini değiştirip ülkemizi tekrardan mükemmel hale getirecek.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Goldberg'in açıklamalarını ilgi ile izledim ve çok üzüldüm. Goldberg bu ülkeye hizmet etmiş vergisini ödemiş bir Amerikalıdır. Ancak yaşadığı şeyler kabul edilemez. Goldberg'ün maddi sıkıntılar yaşadığı ülkede kaçakların karteller kurup vergi kaçırarak zenginleşmesi kabul edilemez. Neyse ki JBL var ve bütün kaçaklar gidecek.

Out: @Johnny Sack

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Bu tweetimin alıntına yüzlerce hakaret ve linç tweeti geldi. Bir o kadar da alıntı var. Ancak biliyorum ki bunların hepsi birer operasyon. Beni linçleyen hesaplara baktığımda fonlandığını görüyorum. Hadi canım sizde! Canınız cehenneme.

@jblusa: Askerimin yanındayım! #JBLGelecekKacaklarGidecek

John_Layfield_Iraq_1.jpg

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Beni ırkçılık ile suçlayan hesapların JBL'i iyi tanımadıklarını veya düpedüz salak olduğunu düşünüyorum. Çünkü senelerce Ron Simmons gibi bu vatana hizmet etmiş ve vergisini ödemiş birisi ile omuz omuza güreştim ben. JBL sadece vatanını ne idüğü belirsiz kaçaklardan korumak istiyor. Meksikalı Meksika'da olsun istiyor! Bunun nesi ırkçılık! Buna ırkçılık diyen salaktır. Hatta salakoğlu salaktır! Kimse kusura bakmasın ben salağa salak derim. 😉

maxresdefault.jpg

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: Bugün Fransa alev alev yanıyor. Çünkü Fransa zamanında başıboş bir şekilde aldığı kaçakların istilasına uğramış durumda! Ben ülkemiz Fransa'ya dönmesin diye çabalıyorum.

Styles Clash

This Is The Way
Konular
85
Beğeni sayısı
1,275
PG Nakit
370
Favori Güreşçi
AJ Styles
@jblusa: @pgw şirket apaçık bir şekilde yanlış bir yoldadır! Sürekli kadroya ne idüğü belirsiz isimler doluşup duruyor! Ya bu kaçakları siz gönderirsiniz ya da ben gönderirim. Evet gerekirse zorla!

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: