Gündem Dışı Güreş Sohbet Konusu

Nature Boy

🤙pura vida
Konular
146
Beğeni sayısı
1,895
PG Nakit
1,090
Favori Güreşçi
Ricky
Forumda güreş beğenim ve yetişkinler için güreş içeriği üzerinden birden fazla tartışmaya girdim sanırım. Bu olay yüzünden tekrar Mid South Wrestling izlemeye karar kıldım. Ancak bu sefer Brian Last’in review podcasti eşliğinde izleyeceğim. Last kaset koleksiyonuna başladığı ergenlik çağında, podcast partneri Mike Mills ise 6 yaşında TV’de yayınlanırken izlemiş bu şirketi. Onların perspektiflerinden ve kendi görüşlerimden yola çıkarak şov inceleme arşivi yapmayı düşünüyorum. Dün gece Raw’a canlı kalma gafletinde bulunduktan sonra bünyeye balans ayarı şart oldu.

Konular
140
Beğeni sayısı
1,368
PG Nakit
1,000
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Attitude Era izlemeye tekrar başladım da 15 Aralık 97 RAW şovundan.. Shawn Michaels gerçekten keçi, tartışması dahi olmaması lazım. Kusursuz bir güreşçi her şeyiyle. Böyle birisi olamaz valla, ne izliyoruz dedirtiyor her RAW performansıyla. Owen Hart, New Age Outlaws, SCSA, Kane zaten kusursuz. Marc Mero acayip hoşuma gitti karakter olarak tanımıyordum. Çok fazla çer çöp dolu bu arada adını sanını duymadığım.

Kara

-
Konular
143
Beğeni sayısı
1,183
PG Nakit
690
Favori Güreşçi
Roman Reigns

Şu return sekansında ciddi ciddi meraklanıp beklentim olmuştu, sonrası malum. Şu olay yüzünden şirkette hiçbir şeye yükselemez oldum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: