Formula 1 - Genel Sohbet Konusu

Ganbarimasu

PG.com Kullanıcısı
Konular
199
Beğeni sayısı
516
PG Nakit
650
Sainz'ın araba perte çıktı bir de parça değişiminden ceza alacakmış skandal yeminle. Milyar trilyon dolarlık caddede bir rögar kapağını kontrol etmemişler yapacağınız organizasyona

Re7o

Capeless Crusader
Konular
256
Beğeni sayısı
262
PG Nakit
395
Favori Güreşçi
The Rock

GHmdv7KWYAAR-SA

Alpine'e nolmuş ya öyle?​

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Ferrari'nin Leclerc'i Q1'de bir kez daha piste çıkarması +1 kullanılmış lastik olarak döndü. Leclerc Q2'de günün en hızlı turunu atmışken Q3'te tekrardan kullanılmış lastikle çıktı. Bu da araya niteliksiz veri ve tur iyileştirmesini geriye attı. Q2'de attığı 1:29.165'lik derece de Verstappen'in pole derecesi olan 1:29.179'den daha iyi. Leclerc'in bahtı kaldığı yerden devam ediyor.

Bu sene bendeki hissiyat Verstappen'in yine domine edeceği yönünde. Ferrari aracı ne kadar Leclerc'in uzun stintlerde gidebileceği şekilde iyileştirirse o kadar iyi olur. Araç hamur yumuşadıkça düşmeye devam ediyor.

Root

Elevated
Konular
4
Beğeni sayısı
22
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Ferrari'nin Leclerc'i Q1'de bir kez daha piste çıkarması +1 kullanılmış lastik olarak döndü. Leclerc Q2'de günün en hızlı turunu atmışken Q3'te tekrardan kullanılmış lastikle çıktı. Bu da araya niteliksiz veri ve tur iyileştirmesini geriye attı. Q2'de attığı 1:29.165'lik derece de Verstappen'in pole derecesi olan 1:29.179'den daha iyi. Leclerc'in bahtı kaldığı yerden devam ediyor.

Bu sene bendeki hissiyat Verstappen'in yine domine edeceği yönünde. Ferrari aracı ne kadar Leclerc'in uzun stintlerde gidebileceği şekilde iyileştirirse o kadar iyi olur. Araç hamur yumuşadıkça düşmeye devam ediyor.
Leclerc son turunda ufak bir kontra vermiş sanırım. Son haklarda pist soğumuş olabilir. Seans akşam yapılıyordu.

Bogi

Jön Türks
Konular
16
Beğeni sayısı
282
PG Nakit
0
Leclerc son turunda ufak bir kontra vermiş sanırım. Son haklarda pist soğumuş olabilir. Seans akşam yapılıyordu.

Q3'te hemen hemen herkes yavaşladı pist şartlarından ötürü. Q2'deki turlar nispeten daha realiteye yakın olandı. Ama yine de biraz daha iyi bir lastik stratejisi ile Ferrari süprizi yapıp pole pozisyonunu alabilirdi ilk yarıştan.

Ferrari eğer test simlerindeki gibi C1 ve C2 hamurlarda toparladıysa büyük ihtimalle 1. ve 2. takımlar hemen hemen belli gibi görünüyor. Telemetri verilerine bakmadım ancak Merso ve AMR bir adım gerideler. MCL'nin aracının sevmediği bir pist gibi zaten Sakhir, büyük bir atılım beklemiyorum bu yarış onlardan. Hulk şaşırttı beni. Onun haricinde Alpine çok büyük hayal kırıklığı.

Serhan Acar mevzusuna girmicem, twitter'da okumaktan kusucam ama artık. Çok daraldım.

RiseGen

Go Further
Konular
5
Beğeni sayısı
65
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
LA Knight
Evet fark ettim bunu, Tur başlangıcı öncesi de son virajda kontrası var. Açıkçası ben bu tarz hataları sürücünün ilk hakkında iyi hazırlanamayışına da bağlıyorum.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: