Sosyal Medya Fenomenlerinin Siyasi Fikir Belirtmesi?

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Siyasi fikirlerini belirtmelerinde sorun yok ama kendilerini belli bir kesimin lideriymiş gibi hissetmeleri ve o kesimin de bunu onlara sağlıyor olması tilt edici.

Bu konuda katılıyorum kesinlikle ancak burada sorun o yayıncılarda değil. Bugün ben de öyle kitle elde etsem davar gibi güderim açık konuşayım. Asıl sorun onları kanaat önderi belleyen ergen bebelerde.

Olm sizin hiç mi kendinize saygınız yok lan? Bütün gün oyun oynayıp göt büyüten lavukları kendinize neden kanaat önderi seçiyorsunuz? Haksikici midir ne haltsa bu lavuk kim anasını satayım? Veya Jahrein destekleyince vatanı mı kurtarmış oluyorsunuz? Bu ahraz kitle bir de her fırsatta Danla Bilic'i meşhur etti diye Alper Potuk'a sövüyor. Ee beynine tükürdüğümün ergeni sen de gidiyorsun dün megri diyen bugün vatan millet sakarya diyen milleti kışkırtıp hakaret yedikten sonra aldığı tazminatlarla zevki sefa bir hayat süren birisini zengin ediyorsun? Bu adam mükemmel bir oyun mu oynuyor. Veya sohbeti makara mı tamam konu orada kapanmalı. Ne Jahrein ne de şu CHP model Jahrein ne de diğer elemanlar benim kanaat önderim olamaz. Olm kim bu adamlar?

Bunun bir de fitness gym versiyonu var o daha felaket.

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
200
Beğeni sayısı
1,121
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
Bu insanlar binlerce genç tarafından takip edilip fikirleri de bu gençler tarafından dikkate alınan tipler. Bütün gün oyun oynuyor dediğiniz adamların ağzından çıkan tek cümle ülkede gündem olabiliyor, böyle bir sosyal medya çağında yaşıyoruz. Sen bir siyasi parti olarak "bütün gün oyun oynayan" adama milletvekilliği teklifi götürürsen o da kendinde siyasi yorum yapma haddini görür. Gençler de bu adamların önderliğinde gidecektir tabii, 20 yaşındaki genç 65-70 yaşındaki siyasetçilerin doğrultusunda mı ilerleyecek? Bu ülkenin siyasi yapısı bütün gün oyun oynayan adamı, beslenme çantasıyla okula giden çocuğu, kundaktaki bebeği de etkiler. Bu ülkede siyaset konuşma, siyaset yapma diyebileceğiniz bir kesim yok.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
499
PG Nakit
400
RPG Karakteri
Samoa Joe
fikri belirten adamlar jahrein erlik gibi boş adamlarsa belirtmesin hatta kamera karşısında olmasalar bile belirtmemeleri lazım yani o derece boş fikirleri var

Hülya Avşmaz

Haftanın Üyesi
Konular
7
Beğeni sayısı
197
PG Nakit
90
RPG Karakteri
Taylor Rotunda
Favori Güreşçi
Will Ospreay
Özellikle o tiplerden uzak duruyorum. Zaten gerçek dünyanın gerginliğinden kopmak ve daha eğlenceli bulduğum içerikleri görmek için girdiğim internette hiçbir bilgisi olmadan olan şeye oldu diyerek kendisini bilgin ilan eden insanlar görmek içimi karartıyor.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Bu ülkenin vatandaşı olan herkes, bu ülkede siyasete dair yaşanan her türlü şey hakkında fikir belirtebilir. Belirtmeli de zaten, ki kullandığı oyun bir değeri olsun. Tabii hatırı sayılır kitlelere ulaşan fenomen isimlerin belirttiği görüşler, yahut bu işlerin içinde olması; hitap ettiği kitleyi de bir şekilde etkileyebiliyor. Kendi fikri olan bir insan zaten bu insanların sahip olduğu fikri kendine tabiri caizse patern olarak motamot bir şekilde çekmez. O adamın/kadının anlattığı şeyin ufkunu genişletmesi, fikrini geliştirmesinden bahsetmiyorum; bu zaten güzel bir şey. Benim sıkıntım insanların o adamın/kadının sahip olduğu fikri direkt kopyalaması. Sosyal medyadaki wokeism kültürünü ortaya çıkaran, ekmeğine yağ süren şey de bu oldu zaten. Radikallik yangınına kürekle gitmek istemiyorsanız her zaman kendi fikriniz olsun, ilham almaktan çekinmeyin ama o ince çizgiyi de aşmayın. Herkes bunu yapabildiği takdirde ortada böyle de bir sorun kalmaz, ama o işler öyle olmuyor ne yazık ki. Sonra da Nasreddin Hoca’nın fıkrasında dediği gibi “hırsızın hiç mi günahı yok” diyerek dizimizi dövüyoruz.

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,818
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Bu ülkenin vatandaşı olan herkes, bu ülkede siyasete dair yaşanan her türlü şey hakkında fikir belirtebilir. Belirtmeli de zaten, ki kullandığı oyun bir değeri olsun. Tabii hatırı sayılır kitlelere ulaşan fenomen isimlerin belirttiği görüşler, yahut bu işlerin içinde olması; hitap ettiği kitleyi de bir şekilde etkileyebiliyor. Kendi fikri olan bir insan zaten bu insanların sahip olduğu fikri kendine tabiri caizse patern olarak motamot bir şekilde çekmez. O adamın/kadının anlattığı şeyin ufkunu genişletmesi, fikrini geliştirmesinden bahsetmiyorum; bu zaten güzel bir şey. Benim sıkıntım insanların o adamın/kadının sahip olduğu fikri direkt kopyalaması. Sosyal medyadaki wokeism kültürünü ortaya çıkaran, ekmeğine yağ süren şey de bu oldu zaten. Radikallik yangınına kürekle gitmek istemiyorsanız her zaman kendi fikriniz olsun, ilham almaktan çekinmeyin ama o ince çizgiyi de aşmayın. Herkes bunu yapabildiği takdirde ortada böyle de bir sorun kalmaz, ama o işler öyle olmuyor ne yazık ki. Sonra da Nasreddin Hoca’nın fıkrasında dediği gibi “hırsızın hiç mi günahı yok” diyerek dizimizi dövüyoruz.

Benim anlatmak istediğimi net bir şekilde anlatmışsın. Örneğin Jahrein bir siyasi görüşe sahip olabilir bunda elbette sorun yok ama o siyasi görüşün kanaat önderi olması sinir bozucu geliyor bana.

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
6,210
Beğeni sayısı
4,053
PG Nakit
3,280
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Benim anlatmak istediğimi net bir şekilde anlatmışsın. Örneğin Jahrein bir siyasi görüşe sahip olabilir bunda elbette sorun yok ama o siyasi görüşün kanaat önderi olması sinir bozucu geliyor bana.
İşte bunun müsebbibi de insanlar. Bir topluluk senin fikrinin peşinden olduğu gibi gidiyorsa sen de kendini kanaat önderi zannedersin ben de, bu böyledir.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: