Fenerbahçe Avrupa Liginde Nereye Kadar İlerler?

Tolga

Pepsi Konseyi
Konular
598
Beğeni sayısı
762
PG Nakit
1,075
RPG Karakteri
Adam Copeland
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
1
Hayvanlar gibi iyi bir orta saha ve sol bek transferiyle en az yarı final görmemiz lazım.
Sol bek yerine 2 orta saha alınmalı ve alacaklar gibi duruyor. Ferdi'nin olmadığı haliyle bile Oosterwolde, Levent Mercan rotasyonu ligin en iyi sol bek rotasyonu.

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
Yorumlara bak millet konferans ligi sanmış avrupa ligini. 10 sene önceki gibi Bate Borisov veya Plzen çekmiyorsun. İngiltere'deki durumuna göre Spurs ve ManU, aradan sıyrılma ihtimali olan Sociedad, Roma gibi takımlar var.

The MANIAC

THE SPECIAL ONE
Konular
497
Beğeni sayısı
1,080
PG Nakit
1,795
RPG Karakteri
''Main Event'' Jey Uso
Favori Güreşçi
Bobby Lashley
1
Yorumlara bak millet konferans ligi sanmış avrupa ligini. 10 sene önceki gibi Bate Borisov veya Plzen çekmiyorsun. İngiltere'deki durumuna göre Spurs ve ManU, aradan sıyrılma ihtimali olan Sociedad, Roma gibi takımlar var.
Konudan bağımsız birşey sormak istiyorum; gese ŞL'e kalsa ne yapar?

KALKTI!!!!

PG.com Kullanıcısı
Konular
49
Beğeni sayısı
2,509
PG Nakit
1,155
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Yorumlar ciddi midir babalar?

Kağıt üzerinde zor takımlar ama tek lig gibi olması demek hepsini tek tek elememiz gerektiği anlamına gelmiyor. Grup sistemindeki gibi bu adamlar birbirine elenecek zaten. Her torbadan 2 takımla tek tek maç yapacaksın. Manu'yla evde maç yapsan galibiyet parolasıyla çıkmak lüks mü? Bence değil. Üstelik ŞL'den takım da düşmeyecek AL'ye artık.

Baroš

unsettling differences
Konular
122
Beğeni sayısı
532
PG Nakit
1,545
RPG Karakteri
Kevin Owens
Favori Güreşçi
CM Punk
Konudan bağımsız birşey sormak istiyorum; gese ŞL'e kalsa ne yapar?
Gesemle ilgili bir şey demedim ama sormuşsun cevaplayayım madem. Eğer kalırsak Şampiyonlar ligindeki en dengesiz takımlardan biri olur Galatasaray. Gider devlerden birine karşı hayatının topunu oynar diğer maç Feyenoord'a şut bile atamaz. Orta bir takıma karşı top oynamaz ama kaleye her gittiğinde gol atar. Başka takıma top oynatmaz ama yenilir. Söz konusu avrupa olunca takımımla ilgili herhangi bir tahmin yapamıyorum. Avrupa kupalarında başarılı olmanın da bir kaidesi var. Takımın öne çıkan özelliklerinden en olmazsa olmazı fizik ve tempo olmalı. Takım sistemi oturmalı ve B,C,D planına kadar olmalı. Bunun için iyi bir transfer bütçesi ve sabır gerek.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: