RPG MAYHEM #2 Şov Değerlendirmeleriniz ve Puanınız

MAYHEM #2 Şov Değerlendirmeleriniz ve Puanınız

• 1

Oy: 0 0.0%
  • 2

• 3

• 4

Oy: 6 66.7%
  • 5

Oy: 3 33.3%

• Kullanılan toplam oy
    9

Rise Above Hate

PG İle Giderim
Konular
205
Beğeni sayısı
1,149
PG Nakit
1,240
RPG Karakteri
Nigel McGuinness
Favori Güreşçi
Becky Lynch
İlk 1 saat kadarını işte olduğumdan takip edemedim ama şöyle bir inceledim ve diğer şovlar gibi okuması keyifliydi. Trump vs. Cornette olayları güzel başladı, belki de sağlam bir senaryonun ayak sesleriydi bu sekans. O yüzden tam puan çalışır benden.

Kara

-
Konular
158
Beğeni sayısı
1,258
PG Nakit
740
Favori Güreşçi
Roman Reigns
Unvanlardan çok yönetim mevzularının ön plana çıkması biraz tat kaçırsa da brand duyurusu heyecanlandırdı. Unvanlar PPV'de sahibini bulacaksa biraz daha gaza basılmalı bu konuda. Şov geçen haftanın bir tık altıydı belkide aktiflik az olduğu için pek tad alamadık ama sıkmadı. Yeni duyuruları bekliyoruz, 4 puan.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
27
Beğeni sayısı
769
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Belirli bir süreye kadar şovun genelinde bir kusur yoksa 4 vermeye devam edeceğim demiştim, o yoldan ilerliyorum. Senaryolar belirlenmiş olsa bile bazı şeyler hala tam olarak oturaklı değil bence, bir süre sonrasında elbette çözülecek ve o zaman 5 vermeye başlayacağım çok daha akıcı şovlar seyredeceğimize inanıyorum.

EnyapxaM

GOD
Konular
8
Beğeni sayısı
52
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Randy Orton
Favori Güreşçi
Randy Orton
Brand sisteminin duyrulması beni heyecanlandırdı. Kendi olaylarımda her şovda zaten keyif alıyorum. Main Event yine çok güzeldi, onun dışında standart bir şovdu diyebilirim. Tam Undertaker'ın WM 25'ten 30'a kadar olan maçların promolarını izlerken Taker'ın debut yapması beni olaya biraz daha ısındırdı tabii, orada bir yükseldim.

Kras Mazov

Tractatus
Konular
35
Beğeni sayısı
1,580
PG Nakit
210
RPG Karakteri
Velveteen Dream
Favori Güreşçi
Eddie Guerrero
Brand ayrımı mevzusu doğru ama acele edilmiş bir karar olduğunu düşünüyorum. Cornette - Trump olayı fena gitmiyor. Trump yanına bir JBL çekip onu kendi şovuna GM yapıp all american bir şov yapabilir.

Snitsky - Goldberg segmentini beğendim ben. Maçları da güzeldi zaten ama bu konuşma genel olarak hoşuma gitti. Snitsky akıllı biri gibi duruyor Goldberg sayesinde...

Darby Allin dandik paketten wini çözmüş. Ospreay'in gelişimini beğeniyorum ama bu olayda bir şey bana çok kütük geldi eksik geldi ama tam olarak ne çözemedim. Joe acaba Regal'in tetikçisi mi olacak merak ediyorum.

Ziggler ve ekibi için oyunu takıp oynadıkları sürece onlar için iyi olacak geçen hafta onlar için bir sınır gibiydi. Dün de galibiyeti almış Big E güzel bir reversal ile. Böyle gitmesini umuyorum.

Wyatt Family her RPG'deki gibi bizle. Alıştık zaten. Amanda kim acaba merak ediyorum. Cody vs Orton feudu yavaş yavaş oturuyor. Takım maçından önce Daniels takım arkadaşı olarak ?? tarzda gelse de kazanan tarafta olacağı belliydi.

Ali vs Hasaan maçının konseptli güzel bir maç olmasını istiyorum. Çok da merak ediyorum açıkçası. Sahibi yurtdışından yeni geldi galiba. Güzel şeyler bekliyorum ikiliden.

Ziggler için olumlu olsn sınırı Yota'nın da aşması lazım. Çok iyi başlamıştı devamını da kendisi getirmeli diye düşünüyorum. Walter, bilet sahibine iyi kaymış diye de ayrıca yorumladım.

Ambrose'u nedense son WWE zamanlarındaki gibi görüyorum. Ne yaptığını bilmiyormuşcasına savrulan bir yaprak gibi adam. Lakin buradan güzel bir yere bağlanacağını umuyorum.

Gunns vs Paul güzel bir maç olmuş. Daha ağır bir isim beklemiyor değildim öyle daha da bi güzel olabilirmiş. Sülo'yu KPSS bitene kadar böyle tokatlarız o da sonra gelir diye düşünüyorum. Sonraki hafta da bi Black Rainmaker daha atar mutluluklar dileriz. Güzel bir şovdu kalmayı isterdim ama malum, işim vardı. Elinize emeğinize sağlık 4 çalışır benden.

Elkeson

PG.com Kullanıcısı
Konular
0
Beğeni sayısı
30
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Christian Cage
Başta JBL ile olan dostluğundan dolayı Trump tutar gibi olduk. Daha sonra bu şovun açılışında iki tarafı da dinledik ve Cornette saflarına geçtik. Ancak main eventte duyurulan draft kararı sonrası kimin brandine gidersek onun tarafında olmaya karar verdik. Segmente gelirsek Cornette'in promosu güzeldi. Şov açılışı için uygun olmuş. Brandler arasındaki savaş şovların içeriğine ne kadar yansıyacak bilmiyorum ama umarım ilerideki şovlarda bu şovda olduğu kadar yoğun olmaz.

Snitsky ve Goldberg geçen şov sergiledikleri o performanstan sonra hiçbir şey olmamış gibi devam etse üzerdi. Bu segment sanki yarım kalan bir iş varmışçasına his verdi.Eğer öyleyse, yenir.

Darby için sağlam bir debut olmuş. Ospreay ise şu an çok kötü gözüküyor ama Regal ile olaylarından kazançlı çıkar umarım. Ancak ikisinden daha da şaşırdığım isim Joe oldu. Regal ile ne yapacaklar merak ediyorum.

İşi uzatmamışız. Tadında bırakmışız. Maalesef sapık tayfanın tamamını halledemeden AJ Lee'yi kaybettik. Venis ve Reks ile işimiz burada bitti mi bitmedi mi göreceğiz. Ama AJ Lee'nin intikamı alınmadan içimiz rahat etmez.

Tag Team maçının oluşumu da kendisi de iyiydi. Randy ve Cody feudu ilgi çekici ama ikisi farklı brandlere gitmişler. Bu RKO'yu unutmaz Cody ama cevabını nerede ve nasıl verebilecek bilemiyorum.

Randy ve Cody için olan durum burada da Jey ve Ace için geçerli. Brand ayrımı gerçekten biraz ani olmuşa benziyor. WALTER ve Enzo'nun şimdiden işleri kızıştırması güzel.

Cameron Grimes yine adil olmayan bir şekilde kaybetmiş. Maç sonları nedeniyle bir şekilde kendini korumaya devam ediyor ama patlaması şart. Üçüncü bir adil olmayan pinlenmeyi kaldıramaz. Dean Ambrose şeytanlarıyla savaşıyora benziyor. Los Lotharios gümbür gümbür. Bu cendereden en kazançlı çıkan büyük ihtimalle kendileri olacak. Hatta olmuş da olabilir.

R-Truth gerçekten çok büyük ayıp etmiş Rey Mysterio'ya. Pat McAfee ile feudları güzel geçeceğe benziyor. Konuşmalardan tam bir heel/face sezgisi alamıyorum ama işler ringe döküldüğünde anlarız onu da.

Chris Brookes yine şovu çalmaya oynamış. Maç sağlamdı, sonu temiz bitse çok daha sağlam olabilirdi. Rollins ve Dream'in feudu sert geçiyor. Madem bu maça karıştılar, bu maçtaki isimler de gelecek şov kendilerine karışır diye bekliyor insan.

Main eventi hakeden bir duyuru olmuş. Kendi karakterimin aldığı süreden memnunum ama bazılarına gereken süreyi vermekte zorlanıldığı belli oluyordu. Brand ayrımı ilaç olacaktır bu konuda. Daha çok süre aldıkça daha çok malzeme de çıkacağı için aktiflik artar diye düşünüyorum. Cornette abimizin saflarındaydık. Onun yönetiminde olmak bir gurur olacak. Artık işleri bu tür segmentler yerine şov kalitesi üzerinden rekabete dökme zamanı geldi o zaman. Başlayalım.

Şova 4 verdik. Brand ayrımı kararı ve segmentler güzeldi. Maçlar kısmına gelirsek ise Big E vs. JoMo maçı dışında hiçbir maçım "koydu geçti" şekilde bitmemiş olması kötü durdu biraz. Uyku düzeni yüzünden maalesef bir kez daha yarıda, hatta başlangıçta bıraktık şovu. FURY'de telafi edeceğiz. Yazan ekibin eline sağlık tekrardan.

Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: