RPG MAYHEM #1 Şov Değerlendirmeleriniz ve Puanınız

MAYHEM #1 Puanınız

• 1/5

Oy: 0 0.0%
  • 2/5

Oy: 0 0.0%
  • 3/5

Oy: 1 4.5%
  • 4/5

Oy: 11 50.0%
  • 5/5

Oy: 10 45.5%

• Kullanılan toplam oy
    22

Spear of Chaos

PG.com Kullanıcısı
Konular
364
Beğeni sayısı
785
PG Nakit
855
RPG Karakteri
Brock Lesnar
Favori Güreşçi
Seth Rollins
Bence ekip ilk şov sonrası çıkan tatsızlıkları dikkate almış, karakterlerin kullanım kalitesi bayağı artmıştı. Senaryolarında ufak ufak ayyuka çıktığı bir maç oldu. Bu sefer 5 veriyorum, geçen şov ben bir şeye 5 vermem dedim ama sizin emeğiniz hakediyor.

Akashi

spin god
Konular
432
Beğeni sayısı
1,434
PG Nakit
625
RPG Karakteri
Roman Reigns
Favori Güreşçi
Malakai Black
1
Genel gayet iyiydi şov. Benim karakter ilk iki şov itibariyle "ciddi ucube" rolüne pek oturamadı sadece onu da yine promolarda biraz daha sunup ekibe yardımcı olmaya çalışacağım. 4 verdik.

Johnny Sack

CM P*nk S*veni
Konular
1,804
Beğeni sayısı
1,456
PG Nakit
390
RPG Karakteri
Goldberg
Favori Güreşçi
Mark Henry
Bence süre azaltılabilir bir tık ama karakter çok onu da anlıyorum. Güzeldi her şey, ilk feudumuza çok enteresan bir eşleşmeyle giriyoruz. Hayırlısı. 4 verdik, 5'i daha iyisine saklıyorum.

god is an astronaut

too audiological to be deaf
Konular
24
Beğeni sayısı
683
PG Nakit
165
RPG Karakteri
''The Fallen Angel'' Christopher Daniels
Karakterler oturana kadar (ki bu da yeni bir rpg de aşırı hızlı olmayacak farkındayım haliyle), şovlara 4 vereceğim gibi duruyor. 2-3 hafta sonrasında 5'lik şovlar benim nezdimde çıkmaya başlayacaktır.

Bulletproof

#uncensored
Konular
119
Beğeni sayısı
245
PG Nakit
380
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1
Şovun başında ve sonunda müsait olamadım ancak canlı takip edemediğim kısımları da şimdi okuma fırsatım oldu. Hangi birini kaçırdığıma üzüleyim, bilemedim. Her kısmı mı sarar bir şovun? Ekibin henüz ikinci şovdan böylesine olgunlaşabilmiş bir şov çıkartabilmiş olması takdire şayan. Bu da sahip olunan kaliteyi gösterir. Eminim hiç kimsenin çekinmeden 5 puan vereceği şovlar silsilesi gelecek birkaç şovun ardından, gidişat onu gösteriyor çünkü.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: