Hakan Çalhanoğlu’nun Gündem Olan 2013’teki Tweeti

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
495
PG Nakit
400
RPG Karakteri
Samoa Joe
Pek sanmıyorum be kanka.
?

Abi sen Mehapelisin bari sen deme. Shshshs.

Gezi bir halk hareketidir, döneminde AKP'liler hariç ülkenin tamamı da parti ayırt etmeksizin destek verdi. Bu konuda tartışmayalım gözünü seveyim.
Hayırdır beyler forumda fikir belirtmek yasaklandı bizim mi haberimiz yok

MHPnin ve MHP seçmeninin her yaptığından sorumlu tutulup destekleyeceğim diye bir kural var da benim mi haberim yok oy verdiğim siyasi partinin, AKP veya CHP'nin bu konuyla tam olarak alakası ne onuda anlamadık ki

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,212
PG Nakit
990
1
Hayırdır beyler forumda fikir belirtmek yasaklandı bizim mi haberimiz yok

MHPnin ve MHP seçmeninin her yaptığından sorumlu tutulup destekleyeceğim diye bir kural var da benim mi haberim yok oy verdiğim siyasi partinin, AKP veya CHP'nin bu konuyla tam olarak alakası ne onuda anlamadık ki
Fikir belirtmek yasak değil elbette ama kendi fikrini belirten birisine "deccal" çekersen bu tepkiye ses etmeyeceksin. Nefret söylemi bile ifade özgürlüğüdür ancak bu, iki ucu keskin bir bıçak gibidir. Ucu sana dokununca şaşırmayacaksın babacım.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
495
PG Nakit
400
RPG Karakteri
Samoa Joe
Fikir belirtmek yasak değil elbette ama kendi fikrini belirten birisine "deccal" çekersen bu tepkiye ses etmeyeceksin. Nefret söylemi bile ifade özgürlüğüdür ancak bu, iki ucu keskin bir bıçak gibidir. Ucu sana dokununca şaşırmayacaksın babacım.
Dostum bana şunu da açıklasana konu neden hemen siyasi partilere geldi MHP'nin veya MHP seçmeninin hataları veya benim beğenmediğim olayları olamaz mı adamlar gezide gözükmüş diye partiye oy vermeyeyim mi amma kafa açıyonuz şu siyaset konularında ha

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,212
PG Nakit
990
1
Dostum bana şunu da açıklasana konu neden hemen siyasi partilere geldi MHP'nin veya MHP seçmeninin hataları veya benim beğenmediğim olayları olamaz mı adamlar gezide gözükmüş diye partiye oy vermeyeyim mi amma kafa açıyonuz şu siyaset konularında ha
Gezi olduğu gibi politik bir eylem. İlk 3 gününden sonra ortaya çıkan provakatörleri (ondan sonrasını savunan zaten yok benim bildiğim) kenara bırakırsan bir halk eylemi. Sen burada oluşan fikri savunan birisine deccal dersen senin desteklediğin partiye/görüşe laf çarpılır. Ha, kişi bunu kaldıramıyorsa konuşmaması en güzeli.

Şunların açıklamasını yaptırarak kafayı da biraz sen açıyorsun, kusura bakma. Aynı bu şekilde @Styles Clash ile de tartıştın. Günün sonunda ikiniz de ceza almıştınız sanırım.

muad'dib

sholarch
Konular
14
Beğeni sayısı
495
PG Nakit
400
RPG Karakteri
Samoa Joe
Konuyu ziyaret edenler (Toplam: 0)
No registered users viewing this thread.
Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: