Montella Kalmalı mı Gitmeli mi?

Montella Kalmalı mı Gitmeli mi?

• Kalmalı

Oy: 17 85.0%
  • Gitmeli

Oy: 1 5.0%
  • Kararsız

Oy: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Beast Incarnate

#uncensored☝️
Konular
5,496
Beğeni sayısı
3,793
PG Nakit
3,155
RPG Karakteri
Swerve Strickland
Favori Güreşçi
Brock Lesnar
1 1
Yağız Lağımoğlu ve Lağım Digitale’in komisyon yemek için karşısında durduğu her kim varsa biz onun yanındayız. Ayrıca bunun dışında da kalması için saha içine dair sebepler var ama bunları daha sonra detaylandırırım. Yani bence kalmalı.

Bulletproof

#uncensored
Konular
124
Beğeni sayısı
267
PG Nakit
380
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1
Ben iyi bir hoca olmadığını düşünenler arasındayım. Ama futbolcular arasında kendini sevdirebilmiş birisi. Haliyle futbolcuların sevdiği birine git diyemem. E kötü hoca dediğim birine kal da diyemem. Bu yüzden kararsızlar safındayım.

Styles Clash

Barristan the Bold
Konular
92
Beğeni sayısı
1,698
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ben iyi bir hoca olmadığını düşünenler arasındayım. Ama futbolcular arasında kendini sevdirebilmiş birisi. Haliyle futbolcuların sevdiği birine git diyemem. E kötü hoca dediğim birine kal da diyemem. Bu yüzden kararsızlar safındayım.

Kanka yerine gelecek adam da bundan iyi olmayacak bence ve üstüne tazminat ödeyeceğiz.

Ganbarimasu

Ayın Üyesi
Konular
276
Beğeni sayısı
579
PG Nakit
925
Milli takım tarihinin en iyi üçüncü başarısını falan kazandık. Böyle bir başarının ardından gitmesini istemek artniyetliliktir.

Ben geldiği günden beri oynattığı futbolu beğeniyorum. Turnuvada da her maç daha da üstüne koyarak ilerledik. Yanlışları da oldu tabi ama güzel bir temel kurduk, yanlışlarımızdan ders çıkararak Dünya Kupası yolunda da başarı sağlayabileceğine inanıyorum.

Hacken

Joe Hendry
Konular
11
Beğeni sayısı
1,131
PG Nakit
280
RPG Karakteri
Bryan Danielson
Favori Güreşçi
Joe Hendry
Sürekli yeni hocanın geldiği ortamda kalıcı bir şey yakalamak bence imkansız. Saha içinde olumlu şeyler de (özellikle Portekiz maçından sonraki karşılaşmalar) olumsuz şeyler de var bu turnuva sürecinde. Saha dışında oyuncuların kendisine olan tavrını da işin içine katarsak, devam etmesinin daha doğru olacağı kanaatindeyim. Öncelikli olarak değişmesi gerekenlerin kim olduğu fazlasıyla ortada bence. @Caliph ’in yorumuna imzamı atarım.

KALKTI!!!!

Jayden Atatürk
Konular
48
Beğeni sayısı
2,287
PG Nakit
1,065
RPG Karakteri
Val Venis
Favori Güreşçi
John Cena
Zırt pırt değişim yerinde bocalamadan başka bir şey değil. Son 2 Avrupa Şampiyonasında gruptan çıkamadık. Birinde hatta turnuvanın en bok top oynayan takımı olduk 0 çektik. Bu turnuvada hedefin gruptan çıkmak olduğunu düşünüyorum. Avusturya'yı eleyerek hedefi de aştı. Hollanda'yı da değişiklikleri biraz daha erken yapsa elerdik. Hocanın da ilk büyük turnuva tecrübesi bu. Onu unutmamak lazım. Bence hatalarından ders çıkaracaktır. Oyuncu grubuyla da ilişkisi iyi duruyor. Oynattığı futbolu da beğeniyorum. İngiltere'ye, Fransa'ya, Portekiz'e falan bir bakın. Kadro kalitesine rağmen futbol oynamıyorlar. Hem turnuvaya uygun maç maç bir planlama yapıyor hem de göze hoş futbol oynatıyor ki oynatmak zorunda da değil. Önümüzde Dünya Kupası elemeleri var. Kupanın katılımcı sayısı gel ne olursan ol gele yükselmişken yıllar sonra bizi oraya atması için daha uygun bir aday göremiyorum. Sil baştan çok yorucu bir süreç. Üstelik kadro çok genç. Bir 10 sene küçük değişimlerle beraber bu kadro oynayacak zaten aç buçuk. Montella kendi sistemini oturtabilir.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
369
PG Nakit
0
Elemelerden lider çıktık, grupta 2 galibiyet. Yarı finalin kapısından döndük.

Turnuva süresince eleştirilecek kararları olsa da ben hocanın devam etmesi taraftarıyım. Yemeye çalışanların o çirkin ajandası batar umarım.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: