Montella Kalmalı mı Gitmeli mi?

Montella Kalmalı mı Gitmeli mi?

• Kalmalı

Oy: 17 85.0%
  • Gitmeli

Oy: 1 5.0%
  • Kararsız

Oy: 2 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Styles Clash

Barristan the Bold
Konular
92
Beğeni sayısı
1,698
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ben sözleşmesi bitene kadar kalması taraftarıyım.

16 senedir falan hoca değiştiriyoruz ama Montella dışında dikiş tutturabildiğimiz bir hoca olmadı. Montellayı göndersek ben %100 başarıya koşacağımıza inanmıyorum. Üstelik adama gereksiz yere tazminat ödeyeceğiz. En azından sözleşmesi bitene kadar kalmalı.

agaoglu23

belair
Konular
13
Beğeni sayısı
637
PG Nakit
585
Favori Güreşçi
Bianca Belair
Aykut hoca gibi turnuva hocası varken milli takımın başka bir isme gitmemesi lazım, bir de Türkiye'nin hocası Türk olur kısmı var.

Hocayı başarısız mı buluyorum sorusunun cevabı da hayır ama, dünkü maç tamamen kendisine yazsa da kendisine yazan galibiyetler mağlubiyetlerden fazla.

Styles Clash

Barristan the Bold
Konular
92
Beğeni sayısı
1,698
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
İyi bir hoca olmadığını Milan döneminden beri sayıklar dururum da asıl sorunun Montella olmadığını cümle alem biliyor. Gitmesi gerekenler listesine ilk olarak adı yazılacak birisi değil.

Evet Büyükekşi ve Hamit Altıntop en büyük sorun ve onların gitmesi gerekiyor. Belki daha iyi yönetim ile daha iyisini başarırız. Hocanın hataları oldu elbette ama ben hoca kov tazminat öde üstüne daha başarısız ol kısır döngüsünden sıkıldım.

Styles Clash

Barristan the Bold
Konular
92
Beğeni sayısı
1,698
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Kalmasını istesekte tutamayabiliriz, X'in 0 mantık hesapları ne derse doğru o oluyor artık kabul ama adam uluslararası olarakta çok beğeni topladı Türkiye performansıyla.

Hoca kendi ayrılacaksa okey abi tazminat ödemeyelim yeter.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: