Role Play: RealmFall (BEŞİNCİ BÖLÜM YAYINDA)

Styles Clash

Barristan the Bold
Konular
92
Beğeni sayısı
1,698
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
O zmaan eksik kalmadan yaratalım ikinci karakterimizi

Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Roger
Kişilik Özellikleri: Roger için hayatında sadece altın, içki ve kadınlar vardır. İyi denebilecek düzeyde kılıç kullansa da aile, savaş ve krallık pek onun işleri değildir. Çok tartışmalı söylemleri vardır yanındaki insanlar bile çoğu zaman kendisiyle ters düşer. Sarhoşken özellikle boğulmuş tanrı olmak üzere tanrılar hakkında ki söylemleri çok sıkıntılıdır. Ticaretten anlamaz ama paraya çok fazla düşkün olduğu için diyarda ''Gold Roger'' diye anılır. Yüzünde neredeyse hiç düşmeyen bir gülümseme vardır ve sinir bozucu bir kahkahası vardır. Bu kahkaha o kadar meşhurdur ki bazen diyarda gülen insanlara''Roger gibi güldün'' diye sözler söylenir
Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil) Yani en uygun Ironcliff ve ya Ironcliff piçi oluyor.
Özel istek: Esoss tarafında eksiklik gördüm biraz Essos'a gidip uzunm süre orada kalan bir korsan, donanma kaptanı olarak yazabilirsin ama kafana göre tabi

Gözden kaçmış ekleyeceğim.

Bulletproof

#uncensored
Konular
124
Beğeni sayısı
267
PG Nakit
380
Favori Güreşçi
"Stone Cold" Steve Austin
1 1
İki bölümde de gizem ve aksiyonu okurken hissettim. Cidden okurken akıyor. Goldspire hanedan içi bir huzursuzluk yaşadı ama ben yine de olayların lehlerine sonuçlanacağını düşünüyorum. Wolfguard için ise bitmek bilmeyecek bir çalkantı yaşanacak gibi geldi. Zaten Yedi’ye inanmayana müstahak.

SemiiZiggy

PG.com Kullanıcısı
Konular
15
Beğeni sayısı
157
PG Nakit
115
RPG Karakteri
Chris Brookes
Favori Güreşçi
Nic Nemeth
OIG3.VT370aiyo5FFqRcLpfop

Essos Qarth'da Fire Hanedanlığı kuruluyor. Bu hanedana katılmak isteyen varsa yazabilir. Eğer 2 karakteriniz varsa opsiyonel olarak 3. karakter de onaylayabilirim. Ancak @Sister Abigail dostum sen hali hazırda bu hanedana mensup olduğun için seni es geçmek durumundayım ne yazık ki.

Bu Hanedanlık hakkında şöyle bir bilgi vereyim. Bu hanedanlık Dragonshade Hanesinin piç çocukları tarafından oluşturuluyor. Ejderhaların Dansı'ndan sonra ejderha yumurtaları ile birlikte Essos'a Qarth ismindeki bir şehir devletine yerleşiyorlar ve orada kendi krallıklarını kuruyorlar. Hanedanlığın amacı ejderhaları yumurtlarından çıkartıp Westeros'u fethetmek. Ejderhalar olmadan bunu yapamazlar çünkü Westeros çok uzak ve yeterli filoları ve orduları yok.​
İşte burada dizi izleyicisi, kitap okuyucusundan ayrılıyor

Styles Clash

Barristan the Bold
Konular
92
Beğeni sayısı
1,698
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
İşte burada dizi izleyicisi, kitap okuyucusundan ayrılıyor

Blackfyre İsyanlarından esinlenerek oluşturdum ama çok derin bir hikaye yazmadım. Normalde Blackfyreları tek tek öldürüyorlardı ama burada bir yolunu bulup çok uzaklara göçüyorlar. Tabii bu olaydan sonra Dragonshade Hanesinden de evlilik dışı ilişkiler vs devam ettiği için Westeros'ta da Fire bulabiliyorsunuz.

Styles Clash

Barristan the Bold
Konular
92
Beğeni sayısı
1,698
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
OIG3.VT370aiyo5FFqRcLpfop

Dreadfire Hanedanlığı

Bu hanedanlık Ejderhalar'ın Dansı sonucunda Essos'a kaçan Dragonshade piçleri tarafından kuruldu. Hanedanlıktan önceki soyisimleri yalnızca Fire idi ama Westeros'ta kalan diğer piçlerle karışmaması adına kendilerine Dreadfire dediler. Essos'un en doğu yerlerinden birisi olan Qarth denilen şehir devletini fethettiler. 3 adet ejderha yumurtasına sahipler. Motto: Rebirth from Ashes
Üyesi:
Beatrice Dreadfire @Sister Abigail

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: