Role Play: RealmFall (SEZON FİNALİ)

Sister Abigail

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
94
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jamie Hayter
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
OIG3.VT370aiyo5FFqRcLpfop

Dreadfire Hanedanlığı

Bu hanedanlık Ejderhalar'ın Dansı sonucunda Essos'a kaçan Dragonshade piçleri tarafından kuruldu. Hanedanlıktan önceki soyisimleri yalnızca Fire idi ama Westeros'ta kalan diğer piçlerle karışmaması adına kendilerine Dreadfire dediler. Essos'un en doğu yerlerinden birisi olan Qarth denilen şehir devletini fethettiler. 3 adet ejderha yumurtasına sahipler. Motto: Rebirth from Ashes
Üyesi:
Beatrice Dreadfire @Sister Abigail
Dreadfire ı yazım yanlışı sandım DJDJDDSJSJDNDXBBCNB logo şahaneee

Hellraiser

HOUSE OF BLACK
Konular
38
Beğeni sayısı
574
PG Nakit
330
RPG Karakteri
House of Black
Favori Güreşçi
"Macho Man" Randy Savage
5. bölümü yazarak moral bulalım :(

Ben ikinciyi şimdi okudum, 5. bölümü ne ara yazdın harbi kanka sen? 🤣🤣 Bu arada 2.bölümü de ben açmışım, Alastair be.. 😎 Bu arada Marko'ya az çok katılıyorum, Kral olabilecek iken neden muhafız olasın ki ya? 🤔

Styles Clash

littlefinger
Konular
94
Beğeni sayısı
1,838
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
Ben ikinciyi şimdi okudum, 5. bölümü ne ara yazdın harbi kanka sen? 🤣🤣 Bu arada 2.bölümü de ben açmışım, Alastair be.. 😎 Bu arada Marko'ya az çok katılıyorum, Kral olabilecek iken neden muhafız olasın ki ya? 🤔

Ritim bozulmadan yazmak lazım. Yoksa olayları unutmuş olurum.

Gloom

still just a rat in a cage
Konular
2,086
Beğeni sayısı
1,620
PG Nakit
385
1
İkinci bölüme epik bir son gelmiş. Şimdiye dek gayet güzel gidiyor. Helena'yı aksiyondan çok entrika kısımlarında, taş duvarlar arasında göreceğiz gibi. Karakterimin kıskançlık ve trip patlamalarını izlemek zevkli olacak ama şu noktada benim ilgimi özellikle çeken hikaye muhtemelen Goldspire baba-oğul sekanslarından oluşacak. Adam ailesinin ismini bir kenara bırakıp bir karar vermiş, babasını karşısına almış. Ayrıca Liam'ın yolunun Helena ile de bir şekilde kesişeceğine inanıyorum. Orada da Liam ve Helena'nın eşi arasında belirli olaylar geçebilir. Neyse. Kendisini kutlarım. Krallığımın böyle yiğitlere kapısı her zaman açıktır.

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
79
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
İkinci bölüme epik bir son gelmiş. Şimdiye dek gayet güzel gidiyor. Helena'yı aksiyondan çok entrika kısımlarında, taş duvarlar arasında göreceğiz gibi. Karakterimin kıskançlık ve trip patlamalarını izlemek zevkli olacak ama şu noktada benim ilgimi özellikle çeken hikaye muhtemelen Goldspire baba-oğul sekanslarından oluşacak. Adam ailesinin ismini bir kenara bırakıp bir karar vermiş, babasını karşısına almış. Ayrıca Liam'ın yolunun Helena ile de bir şekilde kesişeceğine inanıyorum. Orada da Liam ve Helena'nın eşi arasında belirli olaylar geçebilir. Neyse. Kendisini kutlarım. Krallığımın böyle yiğitlere kapısı her zaman açıktır.
Dur Dur Dur!
Helenacım, kusura bakma evinin hanımı çocuklarımın anası olacaksın. Öyle entrika mentrikaya karşıyız. Bak örneğin. Ben seni hiç aldatacağım dedim mi? Hayır harem kuracağım, geneleve gideceğim dedim. %1000 dürüstüm dikkat edersen. İstersen sen de harem kur, genelev aç sonsuz saygı duyarım ne de olsa haremdeki ilk eşimsin saygım var seviliyorsun, bunu entrikayla bozmaya değmez. Bir de kardeşimi karıştırma biz Dragonshade vari ilişkileri sevmeyiz.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: