Role Play: RealmFall (İLK BÖLÜM YAYINDA)

Sister Abigail

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
86
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jamie Hayter
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
Arkadaşlar şöyle bir karar aldım umarım kimse hayal kırıklığına uğramaz.

Öncelikle ilginiz için çok teşekkür ederim. @Uncle Junior 'a bu fikrimi anlatırken çok cesaretim yoktu bir de fazla ilgi olmaz diyordum fakat o beni cesaretlendirdi öncelikle ona teşekkür ediyorum.

Ben fazla ilgi olmayacağını düşündüğüm için karakter seçiminde çok sınır getirmeme taraftarıydım ama bu durumla baş edemeyeceğim. Bir kullanıcı/oyuncu yalnızca 2 aktif karaktere sahip olabilir. 2'den fazlası oyundan alınacak zevki azaltacaktır bence. Düşünün bir kişi 10 tane karakter almış örneğin.

Bunun dışında örneğin mevcut karakteriniz bir bölümde öldü onun yerine yine bir karakter alabilirsiniz.
En fazla 2 kafi zaten ya. Ne hayal kırıklığı? Ama baya tuttu yalnız. Yolun açık olsun bakalım.

Centria

nobody
Konular
167
Beğeni sayısı
784
PG Nakit
300
1
O zmaan eksik kalmadan yaratalım ikinci karakterimizi

Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Roger
Kişilik Özellikleri: Roger için hayatında sadece altın, içki ve kadınlar vardır. İyi denebilecek düzeyde kılıç kullansa da aile, savaş ve krallık pek onun işleri değildir. Çok tartışmalı söylemleri vardır yanındaki insanlar bile çoğu zaman kendisiyle ters düşer. Sarhoşken özellikle boğulmuş tanrı olmak üzere tanrılar hakkında ki söylemleri çok sıkıntılıdır. Ticaretten anlamaz ama paraya çok fazla düşkün olduğu için diyarda ''Gold Roger'' diye anılır. Yüzünde neredeyse hiç düşmeyen bir gülümseme vardır ve sinir bozucu bir kahkahası vardır. Bu kahkaha o kadar meşhurdur ki bazen diyarda gülen insanlara''Roger gibi güldün'' diye sözler söylenir
Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil) Yani en uygun Ironcliff ve ya Ironcliff piçi oluyor.
Özel istek: Esoss tarafında eksiklik gördüm biraz Essos'a gidip uzunm süre orada kalan bir korsan, donanma kaptanı olarak yazabilirsin ama kafana göre tabi

Sister Abigail

PG.com Kullanıcısı
Konular
2
Beğeni sayısı
86
PG Nakit
0
RPG Karakteri
Jamie Hayter
Favori Güreşçi
Alexa Bliss
O zmaan eksik kalmadan yaratalım ikinci karakterimizi

Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Roger
Kişilik Özellikleri: Roger için hayatında sadece altın, içki ve kadınlar vardır. İyi denebilecek düzeyde kılıç kullansa da aile, savaş ve krallık pek onun işleri değildir. Çok tartışmalı söylemleri vardır yanındaki insanlar bile çoğu zaman kendisiyle ters düşer. Sarhoşken özellikle boğulmuş tanrı olmak üzere tanrılar hakkında ki söylemleri çok sıkıntılıdır. Ticaretten anlamaz ama paraya çok fazla düşkün olduğu için diyarda ''Gold Roger'' diye anılır. Yüzünde neredeyse hiç düşmeyen bir gülümseme vardır ve sinir bozucu bir kahkahası vardır. Bu kahkaha o kadar meşhurdur ki bazen diyarda gülen insanlara''Roger gibi güldün'' diye sözler söylenir
Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil) Yani en uygun Ironcliff ve ya Ironcliff piçi oluyor.
Özel istek: Esoss tarafında eksiklik gördüm biraz Essos'a gidip uzunm süre orada kalan bir korsan, donanma kaptanı olarak yazabilirsin ama kafana göre tabi
Welcome dost!

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,581
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Karakter Adı: Joella (kız)