Role Play: RealmFall (İLK BÖLÜM YAYINDA)

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
58
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Epey normal GoT'un orjin hikayesi gibi de dursa önemli farklar var. Elfler güzel. Galiba orman çocuklarından esinlendin ama evrende LOTR vari elfleri onlara tercih ederim. En ilginç fark Wolfguard'ta kılıcın olması ve bunun tüm ülke tarafından bilinmesi. Bu çok ilginç yerlere götürebilir.

Berrick: O kılıcı veya Arwena'yı koleksiyonları eklemek istiyorum.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Epey normal GoT'un orjin hikayesi gibi de dursa önemli farklar var. Elfler güzel. Galiba orman çocuklarından esinlendin ama evrende LOTR vari elfleri onlara tercih ederim. En ilginç fark Wolfguard'ta kılıcın olması ve bunun tüm ülke tarafından bilinmesi. Bu çok ilginç yerlere götürebilir.

Berrick: O kılıcı veya Arwena'yı koleksiyonları eklemek istiyorum.

Elfler LOTR'daki gibi zaten Arwena ismi Arwen çakması ayrıca ama yapay zekaya elf resmi istedim ağzına etti maalesef böyle ucube fotolar çıktı.

Ormanın çocukları ismini de sevmiyorum onun bunun çocukları gibi geliyor. :D

Bay Pekman

Pacman Desu
Konular
1
Beğeni sayısı
58
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Ilja Dragunov
Elfler LOTR'daki gibi zaten Arwena ismi Arwen çakması ayrıca ama yapay zekaya elf resmi istedim ağzına etti maalesef böyle ucube fotolar çıktı.

Ormanın çocukları ismini de sevmiyorum onun bunun çocukları gibi geliyor. :D
Benzer fikirdeyim. Bir de GOT'taki antik ırkın çocuk olması nedense garip geliyordu çok haz etmiyordum. Yapay zeka bazen berbat görseller yapabiliyor. İstersen görsel olarak Witcherdan Lara Doren'i kullanabilirsin. Evreni çok bilmiyorsan o da antik ve sadece efsanelerde var. Görsel olarak epey fan artı olmalı.

Styles Clash

Littlefinger
Konular
91
Beğeni sayısı
1,563
PG Nakit
470
Favori Güreşçi
AJ Styles
Benzer fikirdeyim. Bir de GOT'taki antik ırkın çocuk olması nedense garip geliyordu çok haz etmiyordum. Yapay zeka bazen berbat görseller yapabiliyor. İstersen görsel olarak Witcherdan Lara Doren'i kullanabilirsin. Evreni çok bilmiyorsan o da antik ve sadece efsanelerde var. Görsel olarak epey fan artı olmalı.

Şimdilik Elfler uzak diyarlarda kim bilir ne zaman görürüz belki de görmeyiz ama bakalım.

Konular
141
Beğeni sayısı
1,444
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Liam

Kişilik Özellikleri: Çok fazla düşünmez, genel olarak rahat birisi. Aile içinde saygıyı kılıç ustalığı ve karizmasıyla kazanmıştır. Stratejist birisi değildir, birçok konuda kafasına estiği gibi hareket eder. Ailesi hariç. Ailesine her daim sadık, kendisinden çok ailesini düşünen birisidir. Dışarıdan diğer ailelere küstah, burnu havada ve itici bir asshole gözükse de tanıyan kişiler onun sevdiği ve yakınındaki insanlar için ne kadar fedakar, centilmen olduğunu bilir. Yani kimilerine göre "villain" olabilecekken kimileri de "hero" olarak görebiliyor dünya içinde. Westeros'un geleceği için "altın çocuk" olarak tanımlanır, ailenin de sıradaki veliahtı olarak görülmektedir. Turnuvalarda genç kızları etkileyen yakışıklılığı ve bunun yanında karizmatik hareketleri vardır.

Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil) Goldspire

Özel istek: Yaşı henüz genç, Kingsguard'a katılmak ve ailesi/veliahtlık arasında bir ikilemde kaldığı denklemde var olabilir senaryonun başlangıcında eğer uygunsa. İlerideki tercihi sana bırakıyorum, ne yönden ilerletmek senin tercihin olabilir istersen. Karakterin bu gerilimi yaşamasını ve ailesiyle ilişkisini merak ediyorum, işlersen güzel olur.

Jaime'den özendiğim bir karakter, biraz ayrıştırmaya çalıştım bazı noktalarda fakat o yüzden hanedan talebinde tek tercih yazdım, en çok oraya yakışacağını düşündüm. Uygun görmezsen istediğine atabilirsin.

Kevai

PG.com Kullanıcısı
Konular
0
Beğeni sayısı
5
PG Nakit
0
Favori Güreşçi
Johnny Mundo
Karakter Adı (Sadece Ad belirtiniz): Kenneth
Kişilik Özellikleri: Iyi kalpli olup honurlu olmaya çalışan ancak sadakat için çok karanlık bir yola düşebilecek biri. Dost canlısı ve sakin görünen ve alçak gönüllü davranan biri.
Hanedanlık Talebi (istek sırasına göre en az üç tane belirtiniz/zorunlu değil): Goldspire, Stormridge, Dragonshade

Özel istek:
- Genç bir şovalye oynamak istiyorum, bir de mümkünse eğer Goldspire olursa karakter Berrick Goldspire'ın sağ kolu yada arkadaşı olmasından mutluluk duyarım .

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: