Role Play: RealmFall (SEZON FİNALİ)

Styles Clash

littlefinger
Konular
93
Beğeni sayısı
1,805
PG Nakit
510
Favori Güreşçi
AJ Styles
KRAL OLMUŞSUN AMA ADAM OLAMAMIŞSIN

Kral bir tane o da Arthur Dragonshade ve veraset onun soyundan geçiyor.

Diğer hanelerin yöneticileri ise lord olmakta. Westeros bir kıta bu kıtanın içerisinde çeşitli krallıklar var ve bu krallıklar da tek bir krala bağlı. Eyalet sistemi gibi de düşünebilirsin.

Örneğin

ADB = 7 Krallık
Florida = Wolfguard
Orlando = Snowwolf

Bu şekilde.

Nature Boy

𝔞𝔠𝔢 𝔰𝔱𝔢𝔢𝔩
Konular
157
Beğeni sayısı
2,212
PG Nakit
990
1
Kral bir tane o da Arthur Dragonshade ve veraset onun soyundan geçiyor.

Diğer hanelerin yöneticileri ise lord olmakta. Westeros bir kıta bu kıtanın içerisinde çeşitli krallıklar var ve bu krallıklar da tek bir krala bağlı. Eyalet sistemi gibi de düşünebilirsin.

Örneğin

ADB = 7 Krallık
Florida = Wolfguard
Orlando = Snowwolf

Bu şekilde.
Tamam tamam, sistem Dune evrenindeki gibiymiş. Eyw.

Konular
143
Beğeni sayısı
1,478
PG Nakit
1,115
RPG Karakteri
"starboy" Wes Lee
Favori Güreşçi
CM Punk
İlk bölümü okuduğumda gizemli şövalye çıkacağımı hissetmiştim çünkü bölümün bir kısmında babamın gözlerinin beni aradığını, göremediği falan yazıyordu. Orada değilsem muhtemelen gizemli şövalye olabilirim diye düşündüm hikayemi de düşününce ve öyle oldu. Karakterin tercihi Kral Muhafızlığı oldu, buradan döneceğini zannetmiyorum ikinci bölümde de babamla konuşmamdan sonra. Bakalım bundan sonra bizi nasıl bir yol izleyecek, çok hızlı ve keyifli başladı benim için. Bir arkadaş içinse tam evrene uygun bir şekilde hızlı ölüm gelmiş, hikayeye tat katmış. Üçüncü bölümle de tüm ailelerde yavaş yavaş hikayelerin başlangıcını görüyoruz, sonrasında daha da keyif alırız diye düşünüyorum. Eline sağlık abi, süper olmuş şu ana kadar.

Bogi

Jön Türks
Konular
18
Beğeni sayısı
379
PG Nakit
0
Az önce üçüncü bölümü okumayı bitirdim. Ellere sağlık memedim. Sanıyorum benim bıcır yeşil çayırlarda savaşa sebep olacak nihayetinde. Şöyle 1-2 bölüm daha çıksa da mideye afiyetle indirsek.

Anasayfa Üst Alt

Kolay Giriş Yapın: